Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sürgős! Szerintetek befogadnak...

Sürgős! Szerintetek befogadnak engem egy intézetbe/gyermekotthonba ezekkel az indokokkal?

Figyelt kérdés

Belinkelem egy előző kérdésemet, hogy megértsétek miért szeretnék elmenni itthonról: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..


Erre az előző kérdésemre már kaptam sok hasznos választ, aminek rettenetesen hálás vagyok, és most nem is azt szeretném, hogy arra válaszoljatok, hanem a mostanira:

Hol van Budapesten gyermek intézet, és szerintetek ha ezt elmondom nekik befobefoganának? Örülnék ha eltudnék menni itthonról már most, ennél csak jobb lehet ott. Előre is köszi.



2015. júl. 18. 21:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
31%
Nahát,hol vannak most a JT-K?Ilyen helyzetbe lapitanak?
2015. júl. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%
én is megpróbálnám a helyedben a gyermekvédelmit, ugyanis nem csak a testi épség veszélyeztetése számít gyermekbántalmazásnak, hanem a lelki terror is, amiben a vallásnak köszönhetően te elég rendesen benne vagy... menj be, mond el a történetedet és hátha sikerül, én is szorítok neked!
2015. júl. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy olvastam az előző kérdésedet, és elfelejtettem valamit említeni. A karácsony mióta "világi"?? Jézus születésnapját ünnepeljük elvileg, hiába reklámosodott el. Születésnap? Ok, néhány ember nem ünnepli, de azért jó visszaemlékezni erre-arra. Új év? Az se teljesen világi, ha már nem ünneplik illene a Himnuszt elénekelni, vagy végignézni a tévében. Névnapot megértem, a mi családunkban ez egy erőltetett dolog. Augusztus 20? Júni 4? (Trianon) Arról se emlékeznek meg? Csak ülnek a s-eggükön egész nap és állandóan össze van kulcsolva a kezük, vagy mi?
2015. júl. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, akkor valószínűleg elmegyek a gyermemvédelmihez.

Előző válaszolónak: ők úgy állapították meg, hogy Krisztus nem akkor született, amikor karácsonyt ünneplik a többiek, ezért nem ünneplik. A születésnapot meg azért nem, mert a bibliában 2 születésnap is gyilkossághoz vezetett, ezért gondolják úgy, hogy nekik nem szabad megünnepelniük. Meg azért is nem, mert jézus nem parancsolta meg hogy ünnepeljék. De azt se mondta jézus hogy ne tegyék. Nagyon sok írás szöveget félreérrelmeznek a JT-k.

2015. júl. 19. 13:06
 15/17 anonim válasza:
100%
Szurkolok neked Kérdező hogy rendben menjenek a dolgok! Ha lesz időd, megírhatnád majd hogy mit mondtak, feltéve ha ráveszed magad hogy elmenj a gyermekvédelmihez.
2015. júl. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
63%

Jézus nem Karácsonykor született, ez tény.

Egyébként a szüleid vallásosak és nyilván nem más értékrendje szerint fognak nevelni, hanem amiben hisznek, hogy jó, mert a javadat akarják. Majd, ha szülő leszel megérted. Ha tudod valamiről, hogy az a helyes, akkor arra fogod nevelni a gyermekedet, amíg még lehet.

2015. júl. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

" ők úgy állapították meg"

Mindenki tudja, hogy nem akkor született. Még karácsony idején a tv is számtalanszor mondja, hogy eredetileg egy pogány napisten születését ünnepelték.

I.sz. 325-ben, az első nikaiai zsinaton hozták be ezt a pogány ünnepet (a szentháromsághoz hasonlóan), amit egy római császár hívott össze.

2015. júl. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!