Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok erről? Mennyi a...

Mit gondoltok erről? Mennyi a valószínűsége hogy így lesz?

Figyelt kérdés
Szóval édesapám arab, muszlim, és nemsokára lehetséges hogy kiutazunk nagybátyámhoz Dubaiba. Gyerekkoromba borzasztó keveset volt itthon, szinte semmit nem tudott megtanítani nekem ami a vallásról szól, amit most egy kicsit bánok, de ez nem lényeges. Szóval anya magyar, és mondta hogy ő nem szretné ha kimennék, mert attól fél hogy nem jövök vissza, férjhez adnak a tudtom nélkül, meg ilyenek. Én nehezen tudom elképzelni ezt nagybátyámról és apáról, viszont tényleg nagyon félek hogy anyának igaza lehet, mert hogy ELVILEG ez megszokott a muszlimok között, és volt már rá nem is egy példa a világban. Mit gondoltok, ki merjek menni? Nem tudom hogy anyának igaza lenne-e kérlek segítsetek nem tudok dönteni!

2015. júl. 22. 01:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom olvasol-e híreket, de most itt van ez az ISISes dolog. Én nem kockáztatnám meg, igaz, hogy messze van Dubaj, de nem éri meg.
2015. júl. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
35%
Ne menj titkossan szövetkezik ellened apàd egy gazdag muszlin fiuval màr eligért neki téged..
2015. júl. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ha többen is így látják lehet benne valami, én személy szerint naívnak tartom magam ehhez..
2015. júl. 22. 01:20
 4/24 anonim ***** válasza:
73%
Én tutira nem mennék.Szerintem te se tedd.Maximum anyukáddal.Az,hogy nehezen tudod elképzelni róluk,még nem jelenti azt,hogy nem tennék meg...mivel nem tudott semmit sem megtanítani a vallásról,ezért nem is érzed át a komolyságát a hagyományoknak.
2015. júl. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
Előző vagyok.Bocsi,ha bántóan hangzik,csak így látatlanban is sz*r elképzelni,hogy valakit összeházasítanak egy teljesen idegen emberrel,és nincs szabad döntése.Vigyázz magadra!
2015. júl. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem hangzik bántóan, jobb a kegyetlen igazság mint a kegyes hazugság, főleg ebben a dologban
2015. júl. 22. 01:23
 7/24 anonim ***** válasza:
81%
Anyukàdnak biztos nem alaptalan a fèlelme. Gondolom valamennyire ismeri a nahybàttyàdat is, ezèrt fèlt tèged. Azèrt bennem felmerūlne egy olyan kèrdès, hogy mièrt pont most akarnak ki vinni. Èn sem mennèk a he. Legalàbbis amìg arra felè dùl a terrorizmus, addig bizti nem. Ha meg kivàncsi lennèk dubaira, akkor meg egyedūl
2015. júl. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Találkoztam nagybátyámmal már, és nagyon, nagyon nagyon szeretem, mindig olyan érzés volt hogy már ismerem valahonnan, és borzasztóan kötődök hozzá, látszólag ő is hozzám (nyugalom emberek, nős!) ezért ért nagy traumaként ez a lehetőség, és ezért is vártam annyira, hátha sikerül kijutni:)
2015. júl. 22. 02:06
 9/24 anonim ***** válasza:
78%
Feri már csak ilyen böszme, de halkan megkérdezné, nem tőled, hanem úgy általánosságban, aki tudja rá a választ, írjon csak: hogy a fenébe lehet összeba**ni valakivel, meg gyereket szülni valakinek, akit ennyire nem ismerünk, és ennyire nem bízunk meg benne?
2015. júl. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%
Na most nem azért, de nőknek ott nincs nagy beleszólásuk kb semmibe! Ha ott ők olyat döntenek ami neked nem tetszik, nem lesz aki megvédjen. Én nem mennék.
2015. júl. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!