Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apam allandoan ordit mast...

Az apam allandoan ordit mast nem csinal?

Figyelt kérdés
Nap mint nap hazajon a munkabol es orditvaltalaban rend van de akkor abba kot bele hogyhalkabban vegyuk a levegot vagy hogy miert nincs udito, elmegy dolgozni de azon kivul csicskanak nez minket amikor itthon van 10 percnel tovabb elotte ulunk akkor lusta dogok vagyunk mert nem csinalunk semmit. De ha pl takritunk akkor az baj hogy miert ugy allsz a mosogato elott o mindent jobban megcsinalna, a mi hibank ha itt van valaki mikozbe nem mi hivjuk hanem o csako pihenhet mi nem faradhaunk el soha semmibe, nincs olyan nap amikor ne ez lenne mostansag amr a szobambol sem megyek ki csa wc-re , ha itthon van enni se merek anyukam mindennap sir miatta ? Mit tehetnenk? Nemtudunk elkoltozni nincs hova

#mogorvaság #kdegbeteg
2015. júl. 22. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ver is titeket?
2015. júl. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MrsB válasza:
Nagyszülők vannak?! Vagy más rokonok? Ha nem szerintem le kellene ülnötök beszélni vele... Anyukádnak üzenem h szerintem ijesszen rá valamivel pl. költözés stb. hátha kicsit meg húzza magát apukád ha látja h elveszti a szeretteit... Sok szerencsét:)
2015. júl. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dobjátok ki, ez csak rosszabb lesz.
2015. júl. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Engem nem ver de annyut estenkent tuti, egyszer mar elmentunk de sirt meg ongyilkossaggal fenyegetozott,utana egyhetig minden szep es jo es most ujra megint
2015. júl. 22. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!