Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá apumat, hogy...

Hogyan vegyem rá apumat, hogy el vigyen magával dolgozni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 14 éves fiú vagyok, és apum vállalkozó festő. Általában 1-2 emberrel jár el festeni, de eléggé gazdag helyekre. Viszont a kuncsaftokat nem nagyon szoktak otthon lenni amikor apum fest, de a legtöbb kuncsaftnál már festett apum, szóval eléggé kedvelik, és szerintem ők nem bánnák, a magával vinne engem. A baj csak az, hogy édesapám nagyon precíz ember, mindent fejből tud, hogy hol van, és ezért nem nagyon vinne szerintem el engem, még akkor sem, ha nagyon precíz lennék. A munkatársai után is általában lekeni a dolgokat, amikor nem figyelnek oda. Ötletek?

2015. júl. 22. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Minek akarsz menni, ha érdemben nem tudsz segíteni?

Miért számít neked az, hogy gazdagok a kuncsaftok?

Eléggé olyan a sztori, mintha lopni akarnál menni, de gondolom melózni szeretnél. Csakhogy ha nincs tapasztalatod, és még a munkatársai munkája sem elég jó neki, akkor miből gondolod, hogy a tiéd elég jó lesz?

2015. júl. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
14 éves vagy, semmi keresni valód ott, a magyar jogszabályok emeltet tiltják, hogy gyerekek dolgozzanak, semmi szüksége bírságra az apádnak
2015. júl. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem eléggé zavarna, ha a lakásomban egy 14 éves gyerek lófrálna, pedig gazdag sem vagyok.
2015. júl. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is segítettem egyszer-kétszer apukámnak, aki szobafestő, pedig én lány vagyok. Olyanokat segítettem, hogy le volt a padló fóliázva és ragasztószalaggal le volt a széle ragasztva, és mikor kész voltak én azt felszedtem és ha egy kis festék folyt alá, letisztítottam. De közbe én is szétnézhettem a lakásba, mert szentem minden gyereket érdekel egy nagy idegen ház, tök izgalmas, pláne ha tehetősebbek. Én pl. olyanba voltam, ahol egy bazi nagy fallabda pálya volt bent a házba, kint meg falmászó pálya
2015. júl. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!