Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem ki akar menni külföld...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem ki akar menni külföldre (Kanadába) dolgozni, minket is magával akar vinni. Nekem itt vannak a testvéreim, anyukám nem akarom itthagyni őket. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2013. aug. 17. 10:21
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
96%

Biztos azért akar menni, mert itt olyan sok munkalehetőség van, remek fizetésekért.

Családdal lehet interneten kapcsolatot tartani. Meg néha utazni.

Én már a saját családom érdekeit tartanám szem előtt.

Nem anyuka szoknyáján kéne üldögélni, hanem élni egy jó lehetőséggel!

2013. aug. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
91%

Mi januarban megyunk, most egy 5eves szerzodessel de ha meghosszabitjak akkor orulni fogunk.

Es nem Kanada..... de jo lenne.

2013. aug. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
100%

Neked már új családod van, mégha nehéz is elválni a testvéreidtôl, illetve anyukádtól.

Nem örökre válsz el tôlük, gondolom idônként hazajöttök meglátogatni ôket, arról nemis beszélve, hogy pl skypen is tarthatod velük a kapcsolatot.

Ne félj a változástól, hidd el jobb lesz, megszokod egy idô után.

Sok sikert nektek! :)

2013. aug. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
85%

a párodhoz kell lojálisabbnak lenni.

ha a szülőcsaládod választod, akkor nem is szereted igazán

2013. aug. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
75%
nyilván nem saját magam miatt megy csak ki, hanem a közös életetek miatt, hogy jobbá tegye. te meg közlöd,h bocs, nekem minden nap látnom kell anyucit, és inkább itthon maradsz?
2013. aug. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
Mehet ő egyedül is, nem kell nekünk vele menni. A fyerekeknek itt van az iskola, amúgy is Kanada nagyon messze van.
2013. aug. 17. 10:40
 7/51 anonim ***** válasza:
92%

Én is mennék.

A helyedben inkább gőzerővel elkezdeném tanulni az angol konyhanyelvet, hogy az élelmiszer-üzletekben, hasonló helyeken el tudja igazodni. No meg ha neked is találnátok valami munkahelyet, nemcsak a pénzetek lenne több, az idő is jobban telik majd ott rajtad, mintha egész nap otthon ülve azt várnád, mikor megy már haza este a férjed.


A helyedben "húznék mint a vadlibák"! Nemcsak a munka, a pénz miatt. Egy új világ, új emberek, új szokások, új tájak, kirándulások, stb. stb. Megannyi új élmény, egyéb lehetőségek. Mire is várnál?

2013. aug. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
96%

Na mond ez neked: Figyelj édes férjem, húzzál egyedül Kanadába,gürizni a mi családunkért, én maradok, mert anyám nagyon hiányozna...

Ilyen nőket! Más ugrana! Gyerek iskola hülye kifogás, sokkal több lehetősége lenne neki is kint!

2013. aug. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
83%
látom nagyon szereted.... :D megérte lekölykezni neki
2013. aug. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
41%

Én nem mennék Kanadába, egyáltalán nem vonz.

Más európai ország szóba jöhetne természetesen, de ilyen messzire nem mennék. Angliából, Franciaországból, Németországból, Ausztriából hazarepül az ember 1-1.5 óra alatt potom pénzért (ma már szinte mindenhova megy wizz vagy ryanair), ha akar akár havonta is.


Kanadából egy fél fizetés egy főre a repülőjegy, akkor mi értelme? Ráadásul a fizetések egyáltalán nem jobbak, mint pl. Németországban, sőt általában rosszabbak.


Semmilyen észérvet nem tudok felhozni amellett, amiért pont oda kellene menni.

2013. aug. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!