Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Betegesen féltem a szüleim!...

Betegesen féltem a szüleim! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Annyira féltem őket higy ha jövök haza suliból már hányingerem van hogy mit fogok otthon hallani( nagyszuleim halalhírét mindig suliból hazajovet tudtam meg)szörnyű!

Ha nem talalok otthon senkit pedig kéne akkor nézema kocsikulcsot mert anyukam nem vezet.

Államdóan parazok ha mento hangjat hallom! Elkene menni orvoshoz? 14/l



2015. júl. 27. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Csinálj valami kreatívat. Valamit amibe bele tudsz merülni, amit tervezgetni kell, írjál könyvet, novellát. Túl sok a felesleges szellemi energiád. Nincs meg a flow a mindennapjaidban.
2015. júl. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 megadeth18 ***** válasza:
Paranoiás vagy. Pszihológushoz menj el, ha nem tudod valaki közelállóval megbeszélni ezt. Meditálj néha. (De ne kezdj el szedni nyugtatókat, meg ilyenek, azok nem szüntetik meg a bajt, csak elnyomják, és károsítják az idegrendszert, és függőséget okoznak.)
2015. júl. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szorongsz, és valóban el kéne menni első körben nem orvoshoz, hanem pszichológushoz. Mondd el a szüleidnek, hogy szeretnél, már ha anyagilag bírjátok, vagy őszel az iskolapszichológushoz vagy nevelési tanácsadóba.
2015. júl. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ilyet sem írtam még, de menj pszicholóhushoz.
2015. júl. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Anyagilag bírnánk de nem tudom mit szólnanak hozza!

8 eves koromig veluk aludtam nagyon kozel allok hozzajuk es szerintem ezert van!

Osztalykirandulni is utalok foleg ha tobb napos

2015. júl. 27. 22:05
 6/14 A kérdező kommentje:

És segitene e a phszihologus?

Lehet hogy csak szellemileg kotodok nagyon es ezert felek az elveszetsukben

2015. júl. 27. 22:10
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Ne menj agyturkászhoz, felesleges pénzkidobás, ezt te magadnak tudod megoldani. Nem vagy eléggé lefárasztva, sportolj, mert az idegeknek nagyon kell főleg ebben a korban pláne nálad. A pszichológus majd hangulatjavítókat akar neked adni, amitől később hajlamos leszel a drogozásra.
2015. júl. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem is szertnek elmenni

Szerintem kifogom nôni....vagyis remelem mert nem akarok ilyen lenni imdok lent lenni es elmenni ide oda de mikor esze,be jutnsk azzonal elmegyek a kedvem es hazaakrok mnni

2015. júl. 27. 22:15
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, sajna már meg is történt az egyik verzió hogy arra mentem haza hogy a mamám elesett és kórházba került. Utána meg is halt.
2015. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
A pszichológus semmilyen gyógyszert nem akar neked adni, mert nincs is hozzá joga. Addig menj el, amíg nem lesz a helyzet súlyosabb. Az, hogy ideírtad ezt a kérdést arra utal, hogy ez téged nagyon zavar. Akkor tedd meg a megoldásához szükséges lépést.
2015. júl. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!