Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudom mit tegyek a szüleim...

Ádám Viktória kérdése:

Nem tudom mit tegyek a szüleim betegesen aggódnak értem mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Na szóval 18 éves vagyok és már elegem van abból, hogy sehova se mehetek,mindig az van,hogy ő ki neked vagy minek mész,és a végén még ők akarnak nekem bűnt tudatot csinálni amikor meg szembe szegülök velük bevágják a durcit és csodálkoznak ha fel emelem a hangomat...Meg még a barátaimat is megválogatnák ilyen pl a legjobb barátom aki olyan mint a testvérem már volt amikor el akartak tőle tiltani.És ha el is mentem valahova idő pontilag reggel elmentem a 8 órási busszal de már azzal a busszal ami 18:00-ra ér be már haza kellett érnem sőt mi több a faluba se mehetek sehova se nagyon pedig elég kicsi falu még ha pizzáni is szeretnénk menni nem mehetek mert kocsma...pedig se nem iszok se nem dohányzok és akkor mindig mondják hogy meg bíznak bennem de így elég nehéz elhinni ....mit tegyek ?

2014. júl. 29. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbálj meg beszélni velük!Ne emeld fel a hangod hanem szépen magyarázd el nekik hogy 18 éves vagy és szeretnél kicsit bulizni!Szeretnéd ha jobban bíznának benned.Ha eddig tisztelettudó, szófogadó gyerek voltál és nem adtál rá okot a szüleidnek hogy ne bízzanak benned akkor szerintem megenyhülnek...Egy próbát megér!

Hajrá!

2014. júl. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát próbáltam és valamiért a szájukból az automatikus válasz mindenre nem,indokot sose adnak...de Köszönöm :)próbálkozok :D
2014. júl. 29. 19:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elmagyarázni nekik, hogy azok a fiatalok, akiket bura alatt tartanak a szülei, sokkal nagyobb arányban kerülnek bajba, mint azok, akiket hagynak felnőni. Előbb-utóbb te is kirepülsz a családi fészekből, az önállósodást pedig itt a legfőbb ideje elkezdeni megtanuni.
2014. júl. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!