Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyós lelép nyaralni, az...

Anyós lelép nyaralni, az unoka meg bármelyik pillanatban megszülethet?

Figyelt kérdés

Nem! Nem, én szülők. A sógornőm terhes bármelyik pillanatban megszülhet, és az anyós holnap utazik 12 napra külföldre nyaralni. A férjem testvérének a felésége az én sógornőm.

Szóval tegnap óta megy a hiszti, mindenki összeveszett mindenkivel. Most épp rajtam a sor, mert este megmondtam, hogy nem megyek 3-4 napra szabadságra, hogy "őrizzem" a férjét (sógorom ) míg ő kórházban lesz. Talan csak a hormonok, nem tudom soha nem voltunk közeli kapcsolatban, de ha ennyire nem bízik benne akkor miért ment hozzá, miért neki szül gyereket?

Hibáztatható anyós amiért elutazik, vagy én amiért nem megyek szabadságra?


2015. júl. 30. 14:46
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
97%
Miért kellene egy felnőtt férfit őrizni?
2015. júl. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
93%

ööö miért is kell egy felnőtt ffit őrizni? gondolom ha bevállal egy gyereket akkor elég felnőtt. főzni tud, éhen halni nem fog. porszívóra is csak van jogsija, nem?!


anyós akkor nyaral amikor akar. te meg minek is mennél ezért szabira? nem is értem!

2015. júl. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
95%
Én nem értem. A sógorod nem tud 3 napig egyedül lenni otthon? Vagy mi? Anyósnak mit is kéne pontosan csinálnia míg a sógornőd éppen szül?
2015. júl. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
95%

Ezt aztán én se értem :D :D

Persze, anyukának jól jöhet, ha nem kell főznie pár napig, régen vittek komatálat is, de a tesód nem tudja ellátni magát komolyan??

Jajjj, olyan gáz, hogy ilyen tehetetlen pasik vannak amúgy....direkt nem írok férfit

2015. júl. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
77%

Gondolom, nem tegnap foglalta le a nyaralást és indult el egyébként.

bár én ha nagyi lennék, nem az őrizgetés miatt akarnék otthon lenni, hanem hogy rögtön láthassam a kis unokámat.

Ha már egy országban élünk...

2015. júl. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
95%

Miért kell őrizni egy felnőtt férfit? Van két szép keze (ideális esetben) és tud magának csinálni kaját, vagy ha nagyon lusta feltudja emelni a telefonkagylót, hogy rendeljen valamit.


Anyós azt és akkor csinál amit és amikor akar, és ez rád is igaz.

2015. júl. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
91%
Mi az hogy "lelép nyaralni"? az ember nem az anyósának szüli a gyereket. Gondolom nem tizenévesek a leendő szülők sem. Akkor tessék mindent megoldani, ami a gyerekvállalással jár. Jesszus mi lesz még itt a baba születése után.. Mindenki hibás, mert én felelőtlenül gyereket vállaltam? Komolyan az eszem megáll..
2015. júl. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
77%

öö ha így jött ki a lépés, miért ne mehetne el nyaralni, az ő dolga unoka utána is ott lesz. A sógorod pedig elég béna alak lehet, ha nem lehet magára hagyni :D

banyek erre a 3-4 napra elmegy a kaja rendelés és végre élhet kicsit szabadon

2015. júl. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
96%
anyósnak ott kell ülni a szülészeten és kilőnie a jelző fényt ha megszületik a kicsi jelezve a család többi tagjának :P
2015. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
53%
hat azt elhiszem, h nem igy kepzelte, mert mindenki szeretne, ha a nagyi ugyanolyan izgalommal carna a gyermeket, mint az anya. ralan azert borult ki, mert ugy erzi, h az o gyereke nem olyan fontos, mint egy nyaralas es ez faj nei. tenyleg dilnak olyenlor az erzelmek meg a hormonok. de felnott ember, a helyeben szo nelkul es rugalmasan alkalmazkodnek a helytethez. teged meg se kertelek volna, ez enyhe tulzas. megoldanam magam
2015. júl. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!