Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért rak anyám mindenbe...

Miért rak anyám mindenbe olyan dolgokat amiket nem szeretek?

Figyelt kérdés

Ételekbe is rendre tesz olyan hozzávalót ami nem is kéne bele, meg nem is szeretem.

Most épp a tusfürdőmbe öntött bele az övéből, aminek tudja hogy gyűlölöm a szagát.

Hiába kérem szépen, hiába kérem csúnyán, egyszerűen nem érti mi a baj.

Hogy szoktassam le erről??


2015. aug. 12. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ez már szándékos, az orra előtt önteném le a lefolyón az összes tusfürdőt, az övét és a sajátomat is amibe bekeverte... talán többé nem tenne ilyet.

A kajából meg simán nem ennék, csinálnék magamnak mást.

2015. aug. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem eszek belőle, de nem is hagyja hogy én magamnak főzzek ha itthon van.
2015. aug. 12. 20:19
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Vagy el akar üldözni, vagy nem komplett. Ez tulajdonképpen a genyózás szép példája. Hány éves vagy? Mi az hogy nem enged főzni?


Nem tudom 1-est miért kellett kinullázni, igaza van. Én is kiönteném a fenébe! Aztán az újat eldugnám. Az enyém meg felvizezte egy időben, ha már csak félig van. Mert hogy szerinte így tovább tart. Amint megláttam elfürödtem az egészet azonnal és leszokott róla.

2015. aug. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Vizezni csak az utolsó 1-2 adagot szokta, amikor tényleg nem lehet már máshogy kiszedni a flakonból.

De ezt nem értem egyszerűen... Ő azt mondja csak jót akart mert látta hogy már csak félig van... De tudja jól hogy csak azért vettem külön saját tusfürdőt, mert a másik szagát nem bírom.

2015. aug. 12. 21:16
 5/10 A kérdező kommentje:
21 vagyok. Azért nem enged főzni mert akkor biztos rumlit hagyok.. Pedig amúgy nem..
2015. aug. 12. 21:17
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Jó, az a vizezés más, akkor már én is szoktam...

Nekem azért csinál ilyeneket, mert fel sem fogja hogy komolyan nem szeretem. Szerinte ez hülyeség és kész! Csinálja tovább. Ne használd el a tusfürdőt, mert ha elhasználod, csak megerősíted.

21 évesen meg nehogy már ne főzz magadra ha akarsz... mit csinál? Kiveri a kezedből? Rakj rendet és kész. Mondjuk utólag is belerakhat valamit...

2015. aug. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kiabál, kiveszi a kezemből, kikapcsolja a gázt stb. Annyit nem ér. :/
2015. aug. 13. 00:59
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Ez egy pitiáner ügy ugyan amit kérdezel, de pl a főzős rész engem tökre felháborít. Mi az h nem engedi h főzz ennyi idősen? Utána később meg majd ő fog pampogni ha egyszer önállósodsz és meghívod ebédre h milyen rossz íze van mindennek... figyelj, én egyet tanácsolok, fogadd meg: amint lehet költözz el!!!
2015. aug. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Úgy komolyan elbeszélgettetek már ezekről? Úgy kezel mint egy hülyegyereket, ez nem normális.
2015. aug. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Tudok főzni, mikor nincs otthon akkor főzök és finom.

Viszont ha itthon van akkor nem lehet. Persze fölösleges is hogy többféle kaja legyen itthon..

Persze, beszéltem már vele. Hatástalan volt.

2015. aug. 13. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!