Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos a családom viselkedése?...

Jogos a családom viselkedése? Ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

19 múltam. Kb. fél éve összeismerkedtem egy sráccal az interneten, ő 23 éves. Viszont dél-afrikai (szóval van köztünk "pár km")

Két hónapja kimentem hozzá egy hétre, és annyira jól elvoltunk együtt, minden tökéletes volt, alig akartam hazajönni..

Kb. 3 héttel a hazajövetelem után előjött egy elég merész ötlettel, azzal, hogy nem akarok-e kiköltözni hozzá, ő nagyon örülne... Rendesen átgondoltam és nem hirtelen felindulásból, de elmondtam a szüleimnek.

Olyanokat kaptam, hogy ha elmegyek, én többé nem vagyok családtag, és ide többé nincs JOGOM visszajönni. Ezek kb. a legfinomabb reakciók voltak.

Nem értem, tudtak róla, anyának megmutattam a srácot, teljesen odavolt tőle....annyira nem értem, és nagyon fáj...

Mit tegyek, miért viselkedhetnek így? Ti mit gondoltok?


2015. aug. 20. 19:33
1 2 3 4 5
 1/43 anonim válasza:
96%
Mert még csak 19 vagy és egy teljesen más földrészen lennél,ott ha valami baj van nem tudnának megvédeni vagy segíteni,plusz te se és ők se ismerik annyira a srácot mint kéne.Hihetik azt,hogy lányokkal kereskedik vagy akármi,azért ez mégse olyan,hogy te Pesten laksz ő pedig Budán,teljesen más földrész,más emberek,más kultúra,fiatal vagy te még ehhez,plusz csak 1 hétig voltál a sráccal
2015. aug. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim válasza:
54%

Az én szüleim is ilyenek 20 éves koromban összeköltöztem egy lánnyal 23 évesen vége lett és hazaköltöztem aztmondták, hogy milyen szégyen volt jöttem haza mint egy sátoros c... és, ha még1x elmerek költözni többet nem jöhetek haza, 2 hét alatt sikerült néznem egy albérletet elköltöztem otthonról és nemérdekelnek megérdemlik egymást én meg megtudok állni a saját lábamon :)


Ha tényleg menni szeretnél és vállalod a következményeket menned kell, ha nem vállalod a következményeket akkor nem vagy biztos a dolgodban maradj otthon. Csak a bizonytalan embert lehet visszafogni ilyen indokokkal.

2015. aug. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim válasza:
23%
Hát ha az én lányom egy n_iggerrel kavarna ráadásul ki is akarna költözni abba a fertőbe akkor én is kitagadnám.
2015. aug. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
89%

Téged aztán könnyű elcsábítani...

És mi van, ha szakítotok mondjuk és elad, vagy kinyír?

2015. aug. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

Annyira imádom a buta embereket a buta általánosításaikkal :D

A barátom szőke és fehérbőrű, a Dél-afrikai Köztársaság lakosságának kb. 10%-a (azaz úgy 5 millió ember) FEHÉR.

Művelődj kicsit/és vagy maradj csöndben.

Fertő? Jártál te már Johannesburgban?


Az ilyen véleményekre NEM vagyok kíváncsi.

2015. aug. 20. 19:46
 6/43 anonim ***** válasza:
47%

Minek kérdezel, ha nem vagy kíváncsi a véleményekre?

Azért leírom: Te vagy a buta liba, akit könnyű elcsábítani, egy hét után már menne világgá, egy ismeretlenhez.

Jogos a családod viselkedése. Tanulj, okosodj! Beképzelt liba.

2015. aug. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 Skorpió87 ***** válasza:
86%

Akkor úgy kellett volna fogalmaznod, hogy fehér bőrű. De azt írtad, hogy dél-afrikai. Szóval Dél-Afrikában él.


Ezek szerint a szüleidnek a nagy távolsággal van gondja.


Egyébként elég korai lenne kiköltözni. Alig ismered.


A többit már Te érzed !

2015. aug. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

Az olyan véleményekre nem vagyok kíváncsi, mint a hármasé, aki általánosít, hülyeségeket ír (Dél-afrika egy fertő) és neki minden afrikai "ni_gger" (ja, megjegyzem, a szó amit keresel, fekete vagy színesbőrű)


De mondjuk olyan embereknek jobban örülnék, akik normális hangnemben és stílusban beszélnek, véleménytől függetlenül ;) Érdekes, a többieknek sikerült.

2015. aug. 20. 19:59
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
1x találkoztál vele,pár napra? Ebből azt a következtetés vonod le,hogy tudnátok együtt élni? Mit dolgoznál kint? Vagy teljesen rá lennél utalva,ő tartana el?
2015. aug. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
85%

Én azon csodálkozom, hogy szó nélkül kiengedtek több ezer kilométerre innen valakihez, akiről csak annyit tudtál, amit és amennyit feltett az internetre.

Ezek után valóban meglepő, hogy most mitől akadtak ki.


Normális szülő megpróbált volna már az első útról lebeszélni, és egy qrva fityinget se adott volna arra, hogy kiutazz. Erre a kiköltözős ötletre pedig a következő kérdéseket tenné fel:

- itthon összeköltöznél egyetlen heti valódi ismeretség után bárkivel?

- miből kívánsz élni Dél-Afrikában?

- mik a terveid arra az esetre, ha mégsem jöttök ki egymással?

- mik a terveid a jövőre nézve - továbbtanulás, szakma szerzése, munka?

- hogyan kívánod ezeket Dél-Afrikában kivitelezni?

- meddig óhajtod anyagi támogatásunkat igénybe venni és milyen mértékben?

- amennyiben nem tudjuk ezt vállalni, milyen megoldásaid vannak?


Nos, nagyjából ennyi. Gondold át, milyen válaszokat tudnál adni, hátha rájössz, miért viselkedhetnek így...

2015. aug. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!