Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok akinek van pasija,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akinek van pasija, hogyan reagálnátok arra ha ez megtörténne veletek?

Figyelt kérdés
az hogy egy domináns nö fogságba ejtenne téged meg a pasidat, és egy felcsatolhatósal dugná a pasidat illetve megeröszakolná, és kényszeritene téged h végig nézd ahogy dugja a pasidat. erre hogyan reagálnál? szánalmasnak tartanád a pasid? tudnál még rá ezek után férfiként tekinteni? vagy sajnálnád?

#lány #fogság #pasidomina
2015. aug. 1. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Erőszakkal?
2015. aug. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bár elég abszurd, hogy ilyen történjen, de biztos, hogy nem tartanám szánalmasnak az eset után. És sajnálnám is.
2015. aug. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Szembekopnem mert azt hinném még a végén bebuzul meg amugy is undorító még ha egy nő megdug egy nőt csatolossal az jo
2015. aug. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szegény, nagyon sajnálnám...egyáltalán nem lenne kevesebb a szememben.
2015. aug. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha akaratunk ellenere tortenne ilyesmi akkor sajnalnam es kitartanek mellette. Ha o akarna nem tudnam elviselni es tele lennek kerdojelekkel. Miert nem engem kert meg? Engem nem vonz ha egy masik novel van meg ha szemtanuja is vagyok. En meg nem akarnek ilyet.
2015. aug. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
imádnám. megérdemelné. ha nekem nem hagyja, majd kényszerből valaki megteszi helyettem, nem érdekelne, hogy egy másik nő, felőlem férfi is lehetne. nem sajnálnám semmiképpen, férfinak eddig se tekintettem.
2015. aug. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!