Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám miért ilyen? Ezt...

Anyukám miért ilyen? Ezt lehet neki?

Figyelt kérdés

Engem nagyon zavar, hogy anya mindig bejön ha fürdöm. Ha meg lehetősége ven megsimogatja/fogja a fenekem. Állandóan a telefonomban akar kutatni, de lekódolom az ujjlenyomatommal, de amikor elkéri akkor meg nem is azt csinálja rajta amit mondott, hogy szeretne, hanem a képeimbe meg máshol akar kutatni. A szobámon nem lehet ajtó, pedig a konyhába nyílik, a másik oldalt pedig ahol van ajtó ott sem csukhatom be, se nem hajthatom be.

Van, hogy 'kedvessékből' belém mar pl: a hasamba, de ha szólok, hogy fáj akkor meg mimóza vagyok, pedig vörös volt a hasam.

Suliba semmehetek busszal, nem is mehetek a barátaimmal sem sehova, ők sem jöhetnek hozzám, pedig nincsenek rossz hatással rám főleg, hogy nem is nagy a baráti köröm, mivel egy-két barátom van akik 'szentek' kb. minta tanulók egyebek.

14/L

Semmi bizalma sincs felèm...



2015. aug. 21. 16:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Ez elég nagy baj. Mi az, hogy beléd mar, és fogdossa a a feneked????? Egyszer ülj le vele beszélgetni. Magyarázd el neki, hogy nem szereted, ha így nyúlkál hozzád, ne csinálja. A többiről is beszélj neki szépen, hogy ez téged nagyon zavar, hogy ennyire semmibe néz, nem bízik benned, és nyilván ő sem szerette volna, ha ezt csinálják vele ilyen idős korában.


A telefonod pedig ne add oda neki.

2015. aug. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Told el a kezét határozottan a fenekednél, fogdossa ott apádat egyrészt, másrészt meg szeretnél már magadnak több magánszférát. A telefont se adnám oda neki a helyedben elvégre te sem kutatsz utána.

Mondjuk jó lene azt is megtudni, mi mi att nem bízik meg ennyire benned és kezel úgy, mint valami óvodást.

2015. aug. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2015. aug. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Micsoda gusztustalan perverz szülők vannak, megáll az eszem komolyan...anyád beteg!!!
2015. aug. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A link az az enyèm csak bővebben szerettem volna véleményt kérni
2015. aug. 21. 17:06
 6/16 anonim ***** válasza:
57%

Ezt a kérdést már láttam. http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye.. Hasonló.

ugyanazt a választ adom: Függöny is tilos?

2015. aug. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
11%
Ez a nyári szünet...Ezek az unatkozó tinik :D
2015. aug. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
7, te mindenhova ezt írod? Nem bírod elképzelni, hogy valakinek ilyen szülei vannak??
2015. aug. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

Most írtam ezt először.

Amúgy lehet, de naponta 3 ugyanilyen kèrdès van kiírva.

A kishölgynek ez a második ugyan olyan kèrdèse ezen a napon.

2015. aug. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
hejhejhejhej...! Gondolom a sz.gép is közös, ha ekkora megszorítások között élsz :D Ezzel a problémával neked kell megküzdened, ugye tudod? Mert hiába kapsz annyi jó hangvételű választ az interneten, ha nem tudunk segíteni! Max. lelkiekben. De akkor meg fennál a veszélye, hogy mivel anyád turkál a mobilodban, ezért könnyen rátalál erre a oldalra, és rád, és akkor a mobilod is elveszi, meg úgy mindnt.. Tudom, hogy paranoiás válasz, de előfordulhat, főleg ha kisebb kutató projekteket indít ellened. Szóval ez ellen CSAK TE tudsz tenni, mi NEM. lelkileg tudunk csak kicsit erősíteni.
2015. aug. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!