Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukam mindig dolgozik, en...

Hulye.vagy kérdése:

Anyukam mindig dolgozik, en segiteni szeretnek abban h lealljon. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Videken lakom a csaladommal. En 15 eves vagyok, van egy 12 eves hugom, egy apukam es egy anyukam. Mindketten vallalkozok. Anyukam ejjel-nappal dolgozik( takarit,foz,a vallalkozasat viszi, stb), hajnali 1-2kor fekszik le es 7kor kel. Nagyon aggodok erte. Megprobaltam beszelni vele errol, segiteni neki, de nem hasznal semmi. Apukam is mindig mondja h ne dolgozzon annyit, de anya szarik rank(ugy erzem, hulyenek tart minket). Nincs valami otletetek higy mit tehetnek hogy kevesebbet dolgozzon? Ot se teszi ez boldogga es nagyon kimerult. Kerlek segitsetek mert eszmeletlenul feltem hogy barmi baja esik! :(

2015. aug. 10. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzet nálunk is.

Szólj apudnak, hívd oda anyud anyuját, apuját, hugodat és uljetek le anyuddal beszélni, hogy kevesebbet kéne dolgoznia, ha mind beszéltek vele szerintem az ugy nyomatekosabb lesz.

Sok sikert!:)

2015. aug. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Segits be a haztartasi munkaba, fozzel meg anyukad helyett es megprobalhatnal besegiteni a vallalkozasaba is. Ennyit tudsz tenni, ha azt szeretned, hogy kevesebbet dolgozzon.


Amig feladat van, azt meg kell csinalni valakinek. Ha szegeny anyukad csinal mindent es nem segit neki senki, akkor termeszetes, hogy allandoan dolgozik.

2015. aug. 10. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Segítsetek neki otthon, ha hajnali 1-2 kor ér haza. Mosogass el, apukád takarítson ki, vagy fordítva, főzzetek meg közösen, stb. Hidd el, nem nagy ördöngősség. :)
2015. aug. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem akarok gonosz lenni, de szegény anyukád azért dolgozik ennyit, hogy nektek ne kelljen szegénységben élnetek. Majd ha felnőtt leszel akkor te is megérted. Annyit tudsz segíteni, hogy besegítesz a háztartásba (de ne a tanulás rovására). Ez sok terhet levehet a lábáról.
2015. aug. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csinálj meg ezt azt helyette. Pl:főzz ,moss,takarits amikor haza ér akkor ezekel màr ne kelljen foglalkoznia.az elején lesz pár gáz jelenet de kèsöbb belátja hogy jó gyerek vagy.
2015. aug. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!