Emlékezetes program?

Figyelt kérdés
Idén érettségiztem le, és az apám szeretne valamivel megajándékozni. Mivel nem vagyok anyagias, nincs szükségem igazán semmire arra gondoltam, hogy azt kérem töltsünk el egy napot valahol. Kb 11 éve külön élünk, egy szép emlék többet érne nekem bármilyen tárgynál. Tudnátok ötletek adni ehhez? Előre is köszönöm.

2015. aug. 27. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:

bungee jumping?

vagy valami olyan amit szeretnél kipróbálni nem drága, de emlékezetes...


22F

2015. aug. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyertek le Savaria Karneválra, rengeteg program van, biztosan találtok olyat, ami mindkettőtöknek tetszik. Be is öltözhettek a péntek esti jelmezes felvonulásra, és csinálhattok közös fotót.
2015. aug. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ottleszek..könnyen megtalálsz..
2015. aug. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Max respect, hogy nem egy iShit-et, vagy egyéb marhaságot kérsz, hanem velük töltenél időt!


Javaslatok: Egy kirándulás most még jó idő van.

Vagy Decemberben a Bécsi karácsonyi buli jó ötlet lehet. Voltam már, először baromi depressziós állapotban, de még úgyis jól éreztem magam, aznapra el is felejtettem a gondokat.

2015. aug. 28. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. aug. 28. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!