Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akadt ki azon, hogy nem...

Miért akadt ki azon, hogy nem jelentettem be hogy új számítógépet veszek?

Figyelt kérdés

Anya meglátta az új gépemet, és most teljesen ki van kelve magából, hogy miért nem beszéltem meg vele előre.

De mégis miért kellett volna?


2015. aug. 30. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Hány éves vagy? Milyen pénzből vetted a gépet?
2015. aug. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Bár nem tartod lényegesnek, igencsak lényeges a korod meg az hogy miből vásároltad.

Mert ha 18 alatti vagy, igenis illik beszámolni milyen nagyobb cuccot vettél, úgysem tudod takargatni előtte, főképp ha az ő zsebpénzéből vetted.

Ha a saját spórolt pénzedből vetted (ami elég valószinülten ha 18 alatti vagy, max ha diákmelóztál), akkor is el kellett volna mondanod.


Ha mindez nem igaz, akkor persze anyudnak semmi oka nincs kiakadni.

2015. aug. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Nyilván azért, mert jobb helyre is el lehetett volna költeni a pénzt, mint egy új gépre.
2015. aug. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
20 vagyok, saját pénzből vettem (direkt így írtam, hogy "vettem", nem pedig vetettem, kértem stb)
2015. aug. 30. 14:46
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha dolgozol,önellátó vagy,rezsire+konyhára minden hónapban fizetsz,akkor nem jogos.
2015. aug. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Mert fura, hogy ha valakik egy család, együtt élnek, akkor ez nem kerül szóba. Nekem természetes, hogy megkérdezem a hozzám közelállók véleményét, mielőtt egy ilyen komolyabb dolgot veszek.
2015. aug. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%

Egy okot tudok elkepzelni. Kozosen hasznaltatok eddig is a szamitogepetek, ami a tied volt es ugy erezte, ha ujat vennel, akkor szolnal neki, mert esetleg neki is lenne elkepzelese a markaroll vagy barmirol. Vagy tudott akciot vagy a regit becsereltette volna vagy adott volna bele penzt stb.

Mas ok nincs, hcsak nem ingyen elsz otthon es nincs eleg penze...de ilyen valaszt meg mar irtak.

2015. aug. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Az ilyen kérdéseket úgy bírom.

Szerinted mégis vadidegen emberek honnan a p*csából tudnák, hogy a TE anyukád miért akadt ki????

Menj már oda és kérdezd meg, beszélj vele, ne a gyakorin várd a találgatásokat. Ennyire ne legyél életképtelen.

2015. aug. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kérdeztem tőle, azt mondja, "mert csak", mert milyen dolog ez. Gondoltam, hátha valaki érti, mert én egyáltalán nem.

A gépet csak én használom, sőt, a régit nekik akarom majd adni a jelenlegi ócskaságuk helyett.

A közösbe nem adtam a pénzemből, mert nem fogadták el soha.

2015. aug. 30. 16:32
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vettek Neked egyet a jövő héten lévő szülinapodra, és most gondolkodhatnak hogy mit vehetnének helyette illetve hogyan váltsák vissza a gépet...
2015. aug. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!