Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mennyi pénzért vennétek a...

Ti mennyi pénzért vennétek a gyereketeknek számítógépet?

Figyelt kérdés

2013. dec. 22. 10:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Hány éves a gyerek? és a szülök max. mennyit engedhetnek meg maguknak...
2013. dec. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
14 éves
2013. dec. 22. 10:44
 3/21 anonim ***** válasza:
31%

Manapság már 100 ezernél többet nem kell költeni egy gépet. Az enyém is annyi volt, bár én 21 vagyok és megengedhetem magamnak, hogy néha skyrimmal játsszak.

Attól függ akarod e hogy a gyereked tanulás helyett egész nap kockuljon, mert ha nem akkor elég egy olyan gépet összerakatni amin nem feltétlenül fut el minden játék, csak netezésre és jegyzetelésre legyen jó. Olyan gépet, érdemes használtan nézni, ami kiváló állapotú, vagy számítógép szervizben saját igények szerint összerakatni egy direkt olyan gépet ami a fentebb leírtakat tudja.

2013. dec. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 aspikami ***** válasza:
77%

Én is ilyen idősen kaptam új szg-et, viszont a legnagyobb részrét én álltam,a szüleim csak hozzápótoltak. Az enyim 150k volt.

16/F

2013. dec. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
18%

ez nem válasz a kérdésedre, de én nem vennék 14 évesnek számitogépet. :)

egyébként milyen tanulo? mire kellene neki? (jo, tudom minden gyerek azt mondja, hogy a sulihoz kell..de szerintem ennek a fele sem igaz :D) kollégista lesz?

2013. dec. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
az elsőt nem tudom mennyibe került, de azt 10 évig használtuk majdnem. a második, egy komolyabb gép lett 150E volt, de szerintem se kell 100E többet költeni rá. Arra figyelj, hogy külön vedd meg az alkatrészeket, de egybe az egészet és összetudjátok állítani, hogy mire kell a gép. és a garanciával is jobban jártok így
2013. dec. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
100eft de az nem mindegy hol veszed mert 100e lehet jó gépet venni és lehet sz.rt is. [link]
2013. dec. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%
5. remélem neked sem lesz gyereked soha. Vagy ha van akkor sajnálom.
2013. dec. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
24%

8. ird le, hogy mire kell egy 14 évesnek számitogép? játszani? facebookozni?

ha meg kell irni egy egy beadványt (amit 14 éves korban még nem emailben kell leadni..illetve nem kérnek 20 oldalas beadványokat), arra nem jo az a gép, amit a szülök is használnak? 14 évesen ha kellett valami a netröl a könyvtárba mentem, mert ott még könyv is volt, ami segitett abban , hogy elkészitsem a feladatomat..illetve a kollégiumokban is ott vannak a számotgépek, amikért még fizetni se kell.. egyébként te hány éves vagy? egy felháborodott 15 éves? :D

2013. dec. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
En tavaly karacsonykor kaptam meg az uj gepem ugyan csak 14 evesen. Kb 150k volt szervizben darabokbol lett osszerakva (minden vadiuj), de nekem minden jol fut rajta (skyrim, diablo 3, far cry 3) szoval nincs miert sirankozzak. Ha karacsonyi meglepetesnek szanod a gyerekednek szerintem inkabb hanyagold a meglepetes feelinget, es ne te vedd meg neki valamelyik IT uzletbol, hanem mond meg neki, h ezt szanod neki karacsonyi ajandeknak, mond meg neki mennyi a max keret, menjetek el egy szervizbe ahol megrendelesre osszeraknak szamitogepeket, es ott az igenyeinek megfeleloen osszeallitanak majd nektek egy gepet, ami sokkal jobb lesz mint ha ugyanannyiert a MediaMarkt-bol venned meg.
2013. dec. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!