Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Este láttam hogy anyukám...

Este láttam hogy anyukám elvette a telóm az asztalamról és azt nézegette kikkel és mit beszélek ezt megteheti?

Figyelt kérdés
Mármint tudom hogy 18 éves koromig bármit megtehet denakkor is szóval ilyen értelemben nekem nincs is magánéletem? Ráadásul amikor finoman rákérdeztem akkor képes volt a szemembe hazudni! Egyébként nekem van barátom is amiről ő nem tud vagyis eddig nem tudott de mostmár biztos tud! És még 1 szerintetek akkor a naplóm is elolvasta? Mit tegyek?
2015. szept. 5. 14:50
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
80%

Hany eves a 'pasid'??


Es akkor milyen kód van rajta, ha tudja???

2015. szept. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Na megszólaltak az okosak! Igen ezt már hallottam hogy micsoda meggondolatlanság és felelőtlenség hogy 13 évesen BARÁTOM(így jobb?) van ! Hát szerintem nem én úgy gondolom hogy a barátom is meg én is elég érettek vagyunk ahoz hogy értelmes emberek módjára tudjunk kezelni egy kapcsolatot ti ezt máshogy gondoljátok...végülis ahány ember annyi vélemény!
2015. szept. 5. 16:31
 13/29 anonim ***** válasza:
28%
A kérdésekre ne válaszolj....
2015. szept. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Bocsi szóval 14 és ilyen "minta" biztos tudod ilyen berajzolós XD
2015. szept. 5. 16:37
 15/29 anonim ***** válasza:
43%
Röhejes vagy, ahogy gondolkodsz! 13 évesen ne a fiúkon járjon az eszed. Ja és talán ha őszinte lennél anyukáddal, nem kutakodna! Ennyi.
2015. szept. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
67%

Nem nézne bele az üzeneteidbe ha elmondanál neki dolgokat. Biztos adtál rá okot hogy megtegye. Én rengeteg mindent megbeszélek anyukámmal, és egyszer nem nézett bele a telefonomba, facebookomba, pedig tudja a jelszavaimat, (én adtam meg neki). Pl. tudja hogy egy 28éves férfival beszélgetek, félteni félt, de nem kutakodik utánam, mert megbeszéljük a dolgokat. Magyarán, ha beszélgetnél vele, és ha már az elején tudott volna a barátodról akkor nem csinálta volna ezt.

14/L

2015. szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Igen csak ha elmondom neki akkor az tuti hogy eltilt tőle!:D
2015. szept. 5. 16:54
 18/29 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem csak a kérdezőt kell leoltani :/ annak is van oka és folyamata, hogy Ő nem mond el otthon dolgokat. A szülőnek biztosítania kell azt a bizalmat kettőjük között alapon is, akkor pedig főleg, ha utána szeretné tudni, mi a helyzet a lányával. A kutakodás egy elrontott "vészmegoldás" és a tehetetlenség generálja. Érdekled Őt, hiszen a gyereke Vagy :)) Szerintem, próbáljátok megbeszélni ezt a dolgot. Te ígérd meg, hogy ezentúl beavatod a fontosabb dolgokba, amiről tudni szeretne, Ő pedig nem néz bele a személyes jegyzeteidbe, üzeneteidbe (mert valljuk be azért elég fura dolog). Én az Anyukámnak mindig is elmondhattam mindent, ha vitáztunk, az sem volt vészes, sőt, azzal is megtanított dolgokra: pl. helyesen érvelni, vitázni és másik szemszögből is nézni egy adott szituációt. :)
2015. szept. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
74%
13 évesen pasid van, meg érettnek hiszitek magatokat, na ne nevettess! Én is belenéznék a telefonodba!!!
2015. szept. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Nem holmi lázadásból és nem véletlenül fogtam FÉLIG a lány és félig az anyukája pártját! Ebben a problémában KETTEN vannak benne, ami azt jelenti, hogy KIZÁRT hogy csak egy hibás legyen. Végül is, látom, tökmindegy, hogy egyvalamit több szemszögből is lehet nézni. Sőt, sokkal kényelmesebb beállni a sorba és egyöntetűen haragudni olyan valakire, akinek a nevét sem ismerjük. Próbáltam köztes megoldást találni, hogy MINDENKINEK jó legyen a történetben, de mindegy.

Nem kéne "betegesen" vizslatnom a százalékokat, de azért ezt most nem volt kedvem szó nélkül hagyni.

2015. szept. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!