Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Este láttam hogy anyukám...

Este láttam hogy anyukám elvette a telóm az asztalamról és azt nézegette kikkel és mit beszélek ezt megteheti?

Figyelt kérdés
Mármint tudom hogy 18 éves koromig bármit megtehet denakkor is szóval ilyen értelemben nekem nincs is magánéletem? Ráadásul amikor finoman rákérdeztem akkor képes volt a szemembe hazudni! Egyébként nekem van barátom is amiről ő nem tud vagyis eddig nem tudott de mostmár biztos tud! És még 1 szerintetek akkor a naplóm is elolvasta? Mit tegyek?
2015. szept. 5. 14:50
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
37%

Kész asszony vagy 13 évesen!!

Hamar viszket!

2015. szept. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Emberek, csak van egy barátja... nem házasság, csak próbálgatnak, szabad. Az ő generációjában normális. Egyébként beszéld meg vele, mondd neki, hogy láttad, és kérdezd meg miért tette. De ne félj elmondani neki, ha van barátod. Ha eltilt tőle, az hidd el, azért van, hogy neked jó legyen. Anyukád tapasztaltabb, rá hallgass még, ha fiúkról van szó... és tényleg, nem kell mindent megbeszélni vele, de biztos érdekli mi van veled, azért nézte meg a telefonod. Csak félt, ne legyél kiakadva. És szerintem joga van a telefonodat megnézni, hiszen szülőd, illetve nem hiszem hogy saját pénzből vetted a telefont.:) de biztos nem tenné, ha kialakulna egy bizonyos anya-lánya kapcsolat. Ha mégis, beszéld meg vele. Néma gyereknek anyja sem érti a szavát.
2015. szept. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
58%
Mennyi idióta van....Teljesen normális ha 13 évesen van barátnőd/barátod.Én is 13 éves vagyok és nekem is van csajom és tök szeretjük egymást.Ne foglalkozz az ilyen hülyékkel.A te életed.Én is sokáig így voltam, hogy nem mertem elmondani a szüleimnek és egyszer szóba jött és tök jól fogadták.Még örültek is neki.
2015. szept. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
58%
Lemaradt 13/F :D Nehogy valaki félre értse :D
2015. szept. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

szerintem is teljesen elfogadható, hogy van valakije. egy szóval sem mondta, hogy már azt tervezgetik, mikor fekszenek össze.


a lényeget már leírták, én is azok véleményét osztom, hogy nem kellene ezt csinálnia. viszont valamilyen szinten nem is ártana ezt megbeszélni.

én 20/F vagyok, és velem is ezt játszotta sokkal durvábban. tudni kell, hogy tesóm sem épp megbízható, ezért pár éve kénytelen vagyok a szobámat zárni, ha nem vagyok itthon...de azért szüleimnek volt kulcsa...anyumnak már nincs...amikor huzamosabb ideig nem voltam itthon, akkor túrkált a cuccaim között, nem tudom mit kereshetett, nem is igazán van köze hozzá...szóval azért idáig nem kéne hagyni, hogy elmenjen a dolog...

2015. szept. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
omg most aztán nagyon tud oltani mindenki mindenkit! jahh hogy 13 évesen nem lehet "szerelmesnek" lenni .. nagy francokat b@sszus. már az oviban is játszanak ilyet parasztok nem kell komolyan venni! am meg nem hinném hogy van joga ehhez. ha annyira becsületes, akkor kérdezze meg. ha meg nem szeretnél beszélni róla,az a te dolgod. ő se avat be abba hogy kikkel volt, meg mikor .
2015. szept. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:

Az persze nem szép hogy csak ugy bele néz a dolgaidba, de attól még nem szólhatsz semmit, mert az ő az anyukád és bármit gondolsz, de ő neked nem akar rosszat! :)

Amig az ő házában élsz (Lehetsz 13 vagy 23 éves is) az ő szabályi szerint kell élned a mindennapjaidat!


Ami azt illeti nem szép hogy hazudott (már ha te biztos vagy hogy láttad), de biztos vagyok benne hogy megtudjátok szépen beszélni!


Ne hisztizzél már ilyen hülyeségeken! És ne a jogaiddal gyere amig nem tudod a kötelességeidet! :)

2015. szept. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
na a vegere a normalis emberekhez is eljutott a kerdes! koszi normalisak szeretlek titeket!! :D
2015. szept. 14. 17:51
 29/29 anonim válasza:
Ugyan kislány...Miért tehetne meg mindent?Dehogy tehet meg mindent.Nem vagy elég önérzetes és erélyes.Miért nem mondod meg neki, hogy álljon le, mert ez így nem lesz jó?Én is megmondtam anno az én szüleimnek és semmi bajom se lett belőle.Próbálta volna meg egyik is, hogy elolvassa az üzeneteimet.Szerintem erőltess magadra egy kis őszinteséget, és mondd meg neki, hogy ez így baszottul nincs jól.Hidd el, nem tesz jót egy gyereknek vagy serdülőnek, ha annyi joga sincs, hogy a privát beszélgetéseit ne ellenőrizzék.Elég könnyű így infantilissé válni...
2015. okt. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!