Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meddig egészséges fiatal...

Meddig egészséges fiatal felnöttként szülökkel lakni? Ti mikor éreztétek, hogy itt az idö tivábbb álni?

Figyelt kérdés
2015. szept. 6. 00:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kapcsolatotoktól és a lakhatási körülményeitektől függ. Ha jóban vagytok és van külön lakrész, akkor egész életetekben élhettek úgy kényelmesen. Ha veszekedtek és egy szobában nyomorogtok, akkor nyilván jobb továbbállni. De a két véglet között is sokféle variáció elképzelhető.


Én egyébként korán leléptem, mert önálló akartam lenni. De ez nem jelenti azt, hogy ez az egyetlen üdvözítő megoldás.

2015. szept. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy az előző is írta,körülményektől függ. Néha három sőt négy generáció és élhet egy fedél alatt,ha kényelmesen elférnek és mindenki jól érzi magát,megvan a saját tere,nincs ezzel gond. Ha arra a jelenségre célzol,mikor valaki 35 évesen még mindig anya kicsinye és ugyanolyan életstílust folytat,mint gimis korában...na igen, ott illene lépni valamerre,de ez individuális dolog. Én 14 évesen bentlakásos suliba kerültem, két hetente egy napot töltöttem otthon,ezek után 18 évesen fősuli kezdésnél természetesnek látszott,hogy önállóan élek tovább,nekem jót tett.
2015. szept. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Amíg jól kijöttök.

Van egy mondás, hogy két felnőtt nő egy háztartásban nem fér meg.

Nekem 26 évesen kezdett el ez érződni, hogy nincs maradásom egy légtérben, és 3-4 év alatt sikerült megoldani a szétköltözést.


Ez valami energetikai dolog, az embernek saját territórium kell, és ahogy idősödik, úgy nő az autonómiaigénye is.

2015. szept. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 gublug ***** válasza:
100%

3-as: Ez nem energetika, hanem EGO kérdése.


Kérdező: Én akkor álltam tovább, amikor máshol kaptam munkát.

2015. szept. 6. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4: Akkor a saját territóriumot igénylő állatoknak is biztos van egója...:-D Ott is addig van az anyjával a kölyök, amíg fel nem nő annyira, hogy saját territóriumot igényel.
2015. szept. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18 évesen léptem tovább.
2015. szept. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18 évesen költöztem el. A szüleimmel nagyon jó a viszonyom, de iszonyatosan vágytam az önállóságra!
2015. szept. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha tehetném már mennék! 21/L
2015. szept. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Már mennék nagyon, de per pillanat az anyagi helyzetem nem engedi meg.

21L

2015. szept. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!