Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiatal párnak mennyi...

Egy fiatal párnak mennyi szeretkezés az ideális vagy egészséges? Tönkre mehet a nem élet hiánya miatt egy házasság?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 23:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem annyi ideális,ami mindkét félnek jól esik.

És igen,hazavághatja a házasságot,ha nincs szex,vagy nem elég,vagy nem elég jó.Olyankor keres az elégedetlen fél máshol "boldogságot".

2010. dec. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

egy ilyen szubjektív dologra nem lehet pontos választ adni.

nekem a heti egy a normális, másnak meg a napi 3.

a lényeg, h passzoljanak az igények. akkor működik jól a kapcsolat.

2010. dec. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Elsővel teljesen egyetértek!

A szex nem kor és mennyiségfüggő, ellenben a minőség igenis fontos.

Nekem pl. egy régebbi kapcsolatomban gondot okozott a szexuális élet mindkét fél részéről.

Nekem túl kevés volt és unalmas, a volt páromnak pedig túl sok és durva.

Tehát ez egyénfüggő.

A lényeg, hogy két hasonló vérmérsékletű ember találkozzon hasonló szexuális étvággyal.

2010. dec. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
A jó kapcsolat alapja a jó szex. Ha nem jó a szex,akkor a kapcsolat sem fog hosszútávon működni. Beszélni kell róla. Időnként nem árt megkérdezni a másikat,hogy minden rendben van-e, esetleg kellene-e valamin javítani,új dolgot kipróbálni stb...És persze nekünk is el kell mondani,hogy mit szeretnénk másképp, vagy mit nem szeretnénk. Tehát a jó szexen,és a jó kommunikáción alapszik a jó kapcsolat.
2010. dec. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%

Nehéz egyensúlyt találni mivel általában a nőknek kevesebb is elég mint a férfiaknak és ráadásul gyerekvállalás után (közben) romolhat is a helyzet.


Szerintem a férfiak zőmének kevés a heti egy, főleg h amég fiatal.


36/F

2010. dec. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
hm, én nő vagyok, de kicsit kívánósabb vagyok, mint a párom, de szerintem mindent meg lehet oldani, a hozzáállás a lényeg: mindent meg kell beszélni és a dolgokat úgy alakítani, hogy mindkét félnek jó legyen.
2010. dec. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%
3 naponként 2.
2010. dec. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%

Speciel én abból a kapcsolatból aminek alapja a szex, köszi de nem kérek.....de nem vagyunk egyformák.


Mindenkinek más az igénye, a fő hogy passzoljanak valamelyest. Sokan túlmisztifikálják a szexet, manapság nem lehet leülni a tv elé este úgy hogy ne legyen a filmben minimum egy d*gás, kicsit sok ez....beleültetikaz emberbe hogy a szex a fopntos, a lényeg, a minden.

Holott a testi kapcsolat csak egy része egy igazi kapcsolatnak, de meg kell találni a komptomisszumot ami minden párnál eltérő. Erre nincs szabály.

2010. dec. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%

utolsó de hülye vagy -.-

nem azt mondta, hogy csak a szexre épüljön a kapcsolat

2010. dec. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Az első kérdésedre a válasz : igényfüggő.

A másodikra: igen.

2010. dec. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!