Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen eljárni bulizni?...

Milyen eljárni bulizni? Esetleg hogyan tudnám rávenni a szüleimt, hogy én is eljárjak bulizni?

Figyelt kérdés

Én még egyszer sem jöttem oda hozzájuk, hogy elszeretnék menni szórakozni vagy esetleg átmenni valamelyik lány/fiúbarátomhoz... Egyébként az apám mesélte, hogy ő tinédzserként járt diszkóba a barátaival meg kártyázgatni meg múlatni, csavarogni... Egyébként elég komoly az én apukám mivel sok mindenhez ért és rengeteg nyelven tud valamilyen szinten beszélni.

Sőt nyáron sem voltam úgy, hogy elbuszozgattam valamelyik városba pedig szívesen megcsináltam volna, de valahogyan kiszeretném élvezni a kamaszkort.



2015. szept. 13. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most mi a kérdés? Állj oda, és nyögd ki, hogy mit akarsz, ne legyél életképtelen.
2015. szept. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én 17 éves vagyok és az osztályban még a stréberek többsége is jár valamilyen szinten bulizni. Én csak egyszer voltam és az is iskolai bál volt.

Leginkább ismerkedni járnék el meg szórakozni egyet :D

2015. szept. 13. 18:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd neki, Apa, el szeretnék menni bulizni. Ennyi, hogy máshogy lehet ezt?
2015. szept. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az anyám meg konzervatív... Egyszer azt mondtam anyámnak, hogy elszeretnék menni a helyi nagyobb városba ő azt mondta, hogy minek...Én azt mondtam, hogy sétálgatni meg ilyenek és viszek magammal barátokat is erre ő azt mondta, hogy oké, de nem este...

Azaz jelezte, hogy nem bulira megyünk, hanem valami kis kacsaetetésre a tóhoz

2015. szept. 13. 18:19
 5/6 anonim ***** válasza:
De mi a fa szt írogatsz még? Menj oda, mond hogy el akarsz menni xy helyre, azt cső.
2015. szept. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
17 esen kacsaetetés? Mi van a mostani fiatalokkal,teljesen levannak butitva.
2018. máj. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!