Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van egy család, amiben anya...

Van egy család, amiben anya és apa illetve két iker lány a lényeg? Bővebben lent

Figyelt kérdés
A szülők elválása esetén normális az, hogyha a két gyerek külön-külön él? Tehát az egyik anyuval, a másik apuval? Valószínű az, hogy a két testvér más lesz külsőleg és belsőleg egyaránt? Miért?
2015. szept. 14. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem normális, hogy elválasztják a testvéreket. Hacsak nem ők akarják így.

A külsőjük és belsőjük pedig nem ettől függ. Vannak ikrek, akik imádnak egyformák lenni. És vannak, akik direkt különbözni akarnak egymástól.

A belsőjük pedig nagyon sok mindentől függ, hogy milyen hatások érik őket. Nem csak a szülők, de mindent környezet, társaság hatással van rá.

2015. szept. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Válás esetén még a síma testéreket sem szokták különválasztani egymástól, nemhogy ikreket.


2. Viszont ikerkutatások kimutatták, hogy olyan (egypetéjü) ikerpárok, akik születésüktöl vagy egész kiskoruktól külön családban nöttek fel, sokkal HASONLÓBBAK lettek mind kinézetben, mint személyieségben, mint az együtt felnövök. (Ennek az az oka, hogy azegyütt élö ikrek ugyan nem tudatosan, de jobban ki akarják a saját egyéniségüket emelni, és ezért ellentétes irányban hagsúlyoznak dolgokat, a különélök meg nem emelik ki a különbségeket.

2015. szept. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vicces belebotlani egy ilyen kérdésbe, mert épp tegnap gondolkodtam ezen a témán elég sokat. :D


Külsőleg nyilván nem lesznek mások (mitől is lennének? maximum valami balesettől), belsőleg meg nem lehet tudni, a személyiségüktől függ.

Én egyáltalán nem helyeslem ezt a felállás, nem csak ikrek, hanem "sima" testvérek esetében sem, szerintem nagyon furcsa.

2015. szept. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!