Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ehhez hasonló sorozat...

Tudnátok ehhez hasonló sorozatokat mondani, mint amiket lent leírtam? A lényeg, hogy ne helyszínelős legyen, vagy horror, inkább romantikus, amerikai, dráma, csajos, de lehet egy kicsit ijesztő is:')

Figyelt kérdés
Ezek azok a sorozatok amiket nagyon szeretek: Elcserélt lányok, Gossip Girl, Hart of Dixie, Kínos, Chasing life, Jane by Design, Faking it, The lying game, The fosters, HIMYM, Pretty Little Liars, The Royals, 10 dolog amit utálok benned, Violetta még talán:) Körülbelül ezek azok amiket imádok, és ilyen fajták kénének! Nagyon köszönöm a segítségeteket!

2015. aug. 26. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát az aktuális sorozatokat szinte mind felsoroltad.


Kasszasiker, Bunheads, Camp, Beaver Falls, Carrie naplója, Dance Academy, szerintem a Teen Wolf is belefér simán. When Calls the Heart, Cedar Cove.

Régebbiek közül pedig a Szívek szállodája.

2015. aug. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2015. aug. 27. 12:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Vámpírnaplók, én imádom.:D
2015. aug. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De az félelmetes, nem?:D
2015. szept. 19. 19:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg a Glee, vagy még a Jóbarátok. Szerintem belefér még az Egyszer volt, és a Bűbájos boszorkák is.
2015. okt. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!