Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálom apámat. Egyszerűen...

Utálom apámat. Egyszerűen utálom úszok . Tudom hogy mindent megtesz hogy sikeres legyek . De en mar nem akarok úszni es megmondtam neki hogy már nem szeretnek de mondom azt mondja hogy nem te döntöd el . Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap is mondom neki hogy behajtom a nappali ajtaját mert hangos a téve és aludni szeretnék erre : mi van Basszus legyünk kussban vagy mi ? Ha tanultam már több órákat es megfurdok es utána egy kicsit elő veszem a telefont akkor rögtön nem kene tanulnod ? Meg ha nem tudom valamire a választ rögtön elkezd üvölteni . Es en szépen beszélek vele es mindig azt mondja ha mwgegyszer így beszélsz ugy szájonverlek meg hogy ugy megutlek hogy elájulsz es nem érdekel hogy hogy mész

holnap iskolába . Es anyukámmal es tesommal is nagyon csúnyán beszél . Szerintetek normális ha néha azt kívánom bár ne ő lenne az apám ? Persze sokkal csúnyabban mondja ezeket 13/L


2015. szept. 15. 20:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah és még annyi hogy már párszor megvert
2015. szept. 15. 20:31
 2/4 anonim válasza:

Hát nem tudom..de Sztem nem túl normális ez így ..és a megvert alatt mit értesz ? Mert vannak az apróbb cuccot h tényleg szemtelen vagy és kicsit meghúzza a hajad ..vagy nagyobb dolog ? Anyukám nem mond semmit nem véd meg? Vagy erről beszéltél anyukaddal ..mert ha igen akkor mit mondott?szerintem mond meg anyukádnak hogy nem akarsz járni és o majd megbeszélni az apukáddal....szerintem teljesen normális ha ilyeneket gondolsz ..ha anyukad is fel tőle meg minden akkor miért nem vallanak el?(hő tudom hog könnYű mondani mivel nem én vagyok bene..de ilyeneket jo lenne tudni..van külön szobád?ha van akkor ott telózz...meg ilyenek ..hát szerintem összefoglalva:

1.beszélj anyukaddal és mond el neki ezt .

2.Utána várj és Sztem anyukad rá tudja beszélni ..bocsi hogy olyan sokat kérdeztem de ezeket jo lenne tudni :) sok sikert

2015. szept. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én apám egy alkoholista bunkó. Ő szarik arra hogy tanulok,nyugodt szívvel csesztet.Azt hiszi hogy ő egy szent.

Bedig csak egy elrontott életű alkoholista barom.Ha anyud nem akar semmit tenni akkor van 5 éved...13L

2015. szept. 16. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De rossz ezeket olvasni. :-(
2015. szept. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!