Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha menő akarok lenni nekem is...

Ha menő akarok lenni nekem is cigiznem kell?

Figyelt kérdés

Mindneki aki menő az cigizik! Osztálytársak, haverok, akik mindenhol ott vannak minden buliban, mindneki tudja kik ők, Őket sosem rázzák le, nem mondják rájuk, hogy csíra, gyík, nem röhögik őket ki...



Ha ilyen akarok lenni muszáj lesz cigiznem?



2014. júl. 11. 11:12
1 2
 1/19 anonim válasza:
72%
Inkább ne akarj ilyen lenni! :)Ja, és a cigi nem menő! 16/L
2014. júl. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem a cigizéstől menők...
2014. júl. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem cigiznének is menők lennének.


Ha ilyen célokkal szeretnél dohányozni, akkor csak nyomi lúzernek tűnnél.



Ne irigyeld ezeket a kapcsolatokat, sokszor teljesen felszínes emberek, felszínes kapcsolatokkal.

2014. júl. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
Én speciel az olyanokat ráznám le kapásból, aki bűzlik a bagótól... Nem bírom azt a szagot.
2014. júl. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 gromo ***** válasza:
Nem. Inkább józanul gondolkodó, az életét értelmesen élő ember legyél, aki tisztában van a dohányzás káros voltával és van annyi esze, hogy nem kezdi el. Attól még nyugodtan lehet bulizni, jó fejnek lenni enélkül is. Az a társaság, ami ezt várja el tőled, és ezért kinéznek maguk közül, azokkal meg nem érdemes foglalkozni.
2014. júl. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akarj ilyen lenni, lehet hogy most irigyeled őket de hosszútávon akkor jársz jól ha nem leszel ilyen...
2014. júl. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szerintem az a menő, aki meg tud maradni normálisnak akkor is, ha körülötte különféle őrületek dúlnak. Ebben az esetben éppen az, aki nem szokik rá a dohányzásra csak azért, mert a többiek is ezt teszik.


A dohányzásnak semmi köze ahhoz, hogy te éppen szociábilis típus vagy-e vagy sem. Nem leszel se bátrabb, se szimpatikusabb. Csak esetleg 5 év múlva majd nem köpöd ki a tüdődet, amikor a többiek már a busz után se tudnak futni.

2014. júl. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Igen, napi 4 csomag talpas Symphoniat kell szívnod, hogy elérd a lvl 2-es szintet.
2014. júl. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 x) ***** válasza:
Ha ilyen kérdéseket kell föltenned, akkor van egy rossz hírem, te sosem leszel menő...
2014. júl. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

A menőség és a cigizés két külön dolog.. sok dohányos van, aki nem menő, és sok menő van, aki nem dohányzik


Amúgy tök vicces, nekem soha nem mondta még senki, hogy csíra meg gyík, habár én amúgy is dohányzom. A fene.. egyébként nem amiatt nem teszik, elvégre nem járkálok 24/7 füstölögve.


Az, hogy valakit menőnek tartanak, felnéznek e rá stb, az a kisugárzástól függ, meg attól, hogy a kívülállók mit tartanak menőnek.


Valaki szerint a cigiző embereknek csúnya a szaga, ő nem fogja menőnek tartani őket.


Felsorolok még pár dolgot, ami biztos menő bizonyos emberek szemében, de nem mindenki szerint:

-pokémon tazó

-LvL 70 warlock

-börtöntetkó

-vízi balett

-ha egy férfi kiválóan tud főzni

-ha valaki még él 2 liter pálinka után


... :D


Önmagában semmi nem tesz menővé egy személyt, rengeteg apró részlet van, ami miatt valaki szimpatikusabb meg menőbb valakinek, mint a másik. A tulajdonságok végtelen kombinációja lehetséges, a menőség is csupán egy darab a tulajdonságok közül, ráadásul szubjektív.

2014. júl. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!