Ez normális? (Suli)

Figyelt kérdés

Egy 16 éves srác vagyok.Az lenne a kérdésem hogy miért ilyen anyám hogy ha haza jövök a suliból a tv-be megnézek 5 szappanoperát és gó tanuli anyámmal...már mondtam neki hogy nem kell segíteni de annál rosszabb. Ha meg valami mást nem úgy csinálok ahogy elképzeli akkor el kezd üvölteni.. Volt olyan hogy föci röpit írtunk és arra 9 ki*** órát kellet tanulni 4.1 az átlagom..ha kapok néha egy rossz jegyet akkor kitör a balhé.. ezt már unom..még régebben 1-2 éve voltam az egyik haveromnál és 9 után értem haza és akkor majdnem el kezdek keresni a városba és akkor indultak el volna na akkor oszt volt @$%&@

Amúgy meg tök jó fejek meg minden csak ha suli van akkor nincs mese

Mit tehetnék ezek ellen...vagy csak hagyjam rájuk és kész


2015. szept. 15. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Es ha alkudoznal vele, hogy egyedül tanulsz, de ha rossz jegyet hozol akkor ki kérdez??


De miert kellett annyi órát tanulnod?

Nem tudtad? Vagy miert?


Hogy erted, hogy veled tanul?

2015. szept. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Szia! Szerintem próbáld erre valhogy utanli (pl.hat igen tok klassz h Bélával meg Ferivel a szulei nem tanulnak annyit) es hatha veszik a lapot.
2015. szept. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2# ez sose jött be

1# a én jó tanuló vagyok a focit vágom de azt is kikérdezi 50x amit már tudom és 1 re nem tudom a választ akkor - irány be a szobádba és tanuld míg az összes válaszra tudod a megfelytést..

2015. szept. 15. 22:05
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem sokra jutudtam alkudozással azza is csak a balhé van
2015. szept. 15. 22:07
 5/11 gnoomage ***** válasza:
79%
Szerezz 2 rossz jegyet akkor amikor eggyüt tanultok, rakd ki a balhét hogy tanulhass eggyet egyedül, majd akkor csinálj egy 5-öst. Aztán rájön hogy egyedül jobban tanulsz. kicsit szájbarágósan kell megtanítanod, de így biztos sikerül.
2015. szept. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ez nem rossz. Ha ennyit tvzhetsz minden nap, akkor meg még lazább a dolog. Gondolom mondták már neked, de azert leirom. Hidd el, munka utan nincs kedve veled foglalkozni de azert is csinalja. Es neki ebben semmi haszon nincs. Tudom hogy idegesito vagy nincs kedved de azt akarja hogy kituno legyel.

Nezd meg az en esetemet: tok jo lenne ha kikerdeznek az angol szavakat, vagy az irodalmat, de nincs idejuk erre. Anya hazajon, foz mos takarit. Apa meg kesobb jon haza, tesom szinten tanul.

Remélem, ezután máshogy fogsz édesanyádra nézni, amikor jön és kikérdezi az anyagot.

2015. szept. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ok köszi a válaszokat
2015. szept. 15. 22:28
 8/11 anonim válasza:
34%

Örülj neki hogy ilyen szüleid vannak!

Ha annó én is hallgattam volna rájuk hogy tanuljak sokkal könnyebb lenne az életem.Hidd el lehet hogy most rossz neked mert nincs szabad tered de később könnyebb lesz és csak jót akarnak neked! Sok sikert a továbbiakban! :)

2015. szept. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
9%

Azért néhány válaszoló átesett a ló túloldalára, nem tudom, hogy a kérdezőnek mi oka lenne örülni egy ilyen helyzetben...



Értesd meg anyukáddal, hogy ez csak plusz stressz, amit rád erőltet. Nem elég, hogy mindenféle marhaságot kell bemagolnod (aminek később a töredékét sem fogod hasznosítani az életedben), de még őt is el kell viselned mellé. Sosem értettem az ilyen szülőket, akik a be nem teljesített álmaikat a gyerekeiken keresztül próbálják megvalósítani. A kérdésedre válaszolva: nem, ez nem normális. 16 évesen már önállóságra kellene, hogy neveljen. Később felnőttkorodban ebből nagyon sok hátrányod származhat, ezt tapasztalatból mondom.

Beszélgess el vele erről, hogy mégis miért erőlteti ezt ennyire. Nem azt mondom, hogy akkor most bukj meg mindenből, de azért egy földrajz dogára 9 órát tanulni enyhe túlzás...

2015. szept. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
valszeg ideges, mert nemigen vagy/leszel tanköteles már, és hidd el, rengeteg srác egyszerűen otthagyja a sulit, aláírva ezzel a sötét jövőjét. és akkor csp sincs ugye, vagy a testvérnek ingyenes étkezés, stb
2015. szept. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!