Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el? Hogy...

Hogyan mondjam el? Hogy kezdjem a beszelgetest?

Figyelt kérdés
Nem reg elkezdtem magam vagdosni egyeb okok miatt,de mivel tobben mondtak, hogy mondjam el Anyanak ugy dontottem elmondom neki.Csak nem tudom hogyan kezdjem el a beszelgetest,es hogy mikor,hol.Ehhez kerem a segitsegeteket,hogy mondjatok el nekem legyszives,hoy mikor,hol,hogyan kezdjem errol a temarol a beszelgetest.A valaszokat elore koszonom;es elnezest az ekezet hianyokert es helyesirasi hibakert!

#depresszió #vagdosás #anya-lanya beszelgetes
2015. szept. 18. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk este, miután már senkinek semmi dolga, otthon, ahol kettesben vagytok. Azzal kezdd, hogy elmondod, problémáid vannak x dologgal és nem tudod hogy old meg és valahogy eljutottal odáig, hogy vagdosod magad.
2015. szept. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem azzal kezdeném személy szerint, hogy "Anyu vágom magam", hanem magát a problémát, a feszültség okát, amit így vezetsz le. Tehát leülsz vele, elmondod mi a bajod és a végén hozzáfűzöd, hogy ez a szituáció, probléma amin keresztülmész, annyira stresszel téged, hogy így jön ki rajtad.
2015. szept. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
A legegyszerűbb, meg beszelned sem kell. Megmutatod neki a kezed es igy nem kell kimondanod.
2015. szept. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az első két hozzászólónak van igaza. Az hogy megmutatod minden nélkül, az szerintem nem célravezető. Én mondanám neki, hogy szeretnék vele négyszemközt beszélni egy igen fontos dologról. Megkérném, hogy erre, mind időben, mind helyileg teremtsen lehetőséget mihamarabb. Én is azzal kezdeném, hogy felvázolnám a problémát, elmondanám hogy ez történt, és kérném hogy segítsen. Jól döntöttél hogy el akarod mondani!!!
2015. szept. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek az egesz osztály segített meg a szulei tanárok es egy pszichológus us ezé tultennie magat. Hat az o történetében nem igy tudtak meg a szülők, mint ahogy te tervezed elmondani. A leheto legjobb döntés hogy elmondod.

Mikorbanyuksddal ketten vagytok akkor mondd el a problémáidat, es a vegen kérd ki a segitseget, a sebek megfelelő kezelesrben is. Ha anyukád nem tud neked megfelelően segiteni, akkor keressetek fel egy pszichológust, meg ha olyan súlyosan vagdostad a kezed, hogy mely is a seb akkoor egy orvos se ártana. Remelem Segítettem.

2015. szept. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek koszonom a valaszokat!:)
2015. szept. 19. 09:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia anya! Beteg vagyok, vigyél el légyszíves egy orvoshoz.
2015. szept. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!