Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámnak hülye tulajdonságai...

Anyámnak hülye tulajdonságai vannak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem is biztos,hogy tulajdonság ez..nem tudom,hogy nevezik.

Továbbtanulás elött állok ès sok különórára járok. Plussz minden reggel 5-kor kelek ès 10-11-12ora korul alszom el,tanulok.

Hetvegen semmi pihenőm nincs mert akkor is tanulok vagy ha nem magamat szedem rendbe (körmeim,hajam,szőrtelenitès)

Aztán kèthetente a barátom jár hozzám,vasárnaponkènt általában.

Ès ennek ellenère hogy ilyen zsufolt vagyok,ő folyamatosan kiabál,hogy szalad a ház mièrt nem csinálok meg semmit.. Ès kèpes akár 1 órahosszáig is dumálni..

Pedig tisztelem ès szeretem őt nèha ő is engem de heti 7napból 5nap idegbeteg naap..

Ès már elegem van hogy igy viselkedik..

De bezzeg mindenkinek azzal dicsekszik hogy en mennyit tanulok ès hogy ő mindog csak azt mondja hogy tanuljak me foglqlkozzak massal nem az otthoni hazimunka a dologom..

Jo lenne ha tenyleg igy lenne..

Kerlek segitsetek!

Mit tegyek?


2015. szept. 26. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Ha mész valahová a lakásban és látsz az utadban valamit ami nics a helyén azt tedd helyre. (clean as you go) Én igy szoktam és viszonylag rend van.
2015. szept. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

Akkor takarits.

Amugy minden tini ateli ezt, nalunk is ez volt, vege lesz, nyugi. Nem olyan hamar, de vege lesz.

2015. szept. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

egyetemre mész? vagy gimibe? hány éves vagy.

én megbecsülném ha a mai átlag mellett olyan gyerekem lenne aki ennyit tanul és tesz a jövőjéért. Oké, lehet h időnként jól esik neki ha elmosogatsz, vagy nagyjából rend van, végülis ha sokat dolgozik értetek, akkor nyilván ő is várná hogy ezekben segíts. Figyu, ha lehet vele beszélgetni erről, egyszer ülj le vele és beszéljétek meg ki mit vállal be. Pl kukarendezés, mosás, takarítás..nem lehet ezt úgyse kőbe vésni, de már pirospont ha látszik h érted az elvárásait, tennél is, de akkor ne csak ilyen nagy köd legyen, hogy "szalad a ház" hanem akkor nevezzük nevén.



És egy kis tanulság: anyukám 25 éven keresztül volt kiakadva milyen kupi van nálunk, és milyen rendetlenek vagyunk tesómmal. aztán elöbb ő, aztán énis elköltöztem otthonról és a rumli csak még durvább lett (apró kis ajándékok, kis mécsestartó, kis ez kis ez felhamozás, ne dobjunk ki semmit mert még bármire jó lehet típusú kacatgyűjteményre kell gondolni) és rá kellett jönnie anyámnak hogy most akkor ki is a rendetlen? Akárhányszor jön vendégségbe hozzánk, mindig kicsit irigykedve megjegyzi h milyen szép rend van nálunk.

2015. szept. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat,de elfelejtetttem oda irni,hogy ahogy időm ahogy engedi azèrt rendet tartok èn főlleg az èn szobámba..

Nem szeretek kupiba lenni

Meghát nyári szünetben minden hètvègèn kitakaritottam az egèsz házat(porszivó,törölgetès,portalanitsás,felmosás) de pl hètvègèn itt volt a barátom ès sütögettünk-elmosogattam magunk után... Szóval azèrt nem vagyok èn olyan rendetlen.


Amugy 15èves leszek,ès gimibe kèszülök!

2015. szept. 30. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!