Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felhívnátok a szüleiteket, ha...

Felhívnátok a szüleiteket, ha a nyaralásuk alatt valaki betört volna a házba?

Figyelt kérdés
Szerintetek jobb felhívni őket (azaz biztosan hazajönnének, és a házassági évfordulós nyaralásuknak ennyi volt), vagy inkább várnátok egy hetet, boldog hitben hagyva őket, s megpróbálni egyedül intézkedni? 20F
2015. okt. 2. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólnék nekik, mert úgy sem tudnék semmit tenni, de szólnék felnőttebb embernek a családból elmondva, hogy nem akartad tönkretenni a szülők nyaralását.
2015. okt. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos hogy felhívnám őket, mert szülőként én is elvárnám, hogy egy ilyen komoly dologról értesüljek - viszont telefonon keresztül meggyőzném a szüleimet, hogy kézben tartom a dolgokat, felesleges hazajönniük.
2015. okt. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 voltam mikor kigyulladt a wc-nk. Az én szüleim is házassági évfordulón voltak. Én felhívtam őket, hogy ez történt, de semmi gond. El tudtam nélkülük is intézni. Nagykorú vagy, meg tudod oldani.
2015. okt. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attol fugg, hogy mit vittek el. Ha szerencsere semmi olyat akkor tuti nem hivnam fel őket. De ha a plazma tévét meg a nem tudom mit ami eleg draga cuccok...akkor viszont igen...
2015. okt. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp. Főleg, ha mondjuk van biztosítás, ami az ő nevükre szól és intézni kell.

Amennyiben mindent el tudsz rendezni egyedül is, akkor is jobb, ha tudnak róla. Elég ha hozzáteszed, hogy intézel mindent, nem kell aggódniuk és rendszeresen felhívod őket a fejleményekkel.

2015. okt. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!