Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Intézeti gyerekek vannak...

Intézeti gyerekek vannak nálunk akiket több ok miatt nem szeretném, hogy itt legyenek és ezt hogy mondjam meg szüleimnek? Többi leírásban

Figyelt kérdés
Már 2 éve itt vannak nálunk 1 fiú és 1 lány.Nagyon rosszak de mióta itt vannak nálunk anyáék minket le se szarnak,úgy beszélnek velünk mint a kutyával és egyfolytában a gyerekek körül ugrálnak.A gyerekek pedig a szüleink előtt jók de előttünk pedig eszméletlenül rosszak,feleselnek stb.Ezek miatt nem szeretném hogy nálunk maradjanak és hogy ezt hogy mondjam meg anyáéknak?Még nem voltak itt minden jobb volt...

2015. okt. 3. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

mi miatt vállalták ezt a szüleitek? pénz miatt? mert ha igen, akkor nem fog rájuk hatni az, hogy nektek nem jó.


egyébként valahogy így kellene, ahgy leírtad, hogy amióta itt vannak, ti nem kaptok semmi figyelmet, pedig ti vagytok az édesgyerekeik, mégis többet törődnek a neveltekkel.


én már nagykorú voltam, mikor a nővéremnek gyereke született, onnantól csak ő létezett, én le voltam tojva. nem azt vártam, hogy ugyanúgy 50-50% legyen a figyelem, de nálaunk ez úgy oszlott szét, hogy nővérem+baba kapott 100%-ot, rám jutott 0.

észre se vettek, mintha levegő lettem volna. persze szóvá tettem, rosszul esett. azt mondták, majd ha nekem is lesz gyerekem, megértem, meg akkor engem is körülugrál majd mindenki. de nem a körülugrálás kell.

egyébként azóta a szüleink elváltak, egyikőjükkel egyáltalán nem tartjuk a kapcsolatot, mert meglopott minket (engem és páromat), és csak akkor hívott, ha pénz kellett neki. szóval ha lesz is gyerekem, én már sosem fogom azt a figyelmet megkapni, amit a nővérem kapott, és ezen már nem lehet változtatni. egy szülőnek ott és akkor kell megtennie mindent, mert lehet, hogy utána késő lesz, és nem lesz rá lehetősége. elég rossz szájízzel ért így véget a gyermekkorom, és valószínüleg örökké elkísér majd, hogy a nővérem többet ért nekik, mint én.

2015. okt. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20%
Kamu.
2015. okt. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

valszeg sok rajtuk nyomás, meg akarnak felelni az államnak, hogy elbírnak intézetis gyerekekkel.

valszeg ők csak a kezdet és lesznek többen is...


ez hasonló ahhoz, amikor pl vizsgára tanul az ember, kicsit fél, kicsit aggódik, és stresszes.

mostanában ne várj változást, egy nagy feladatot vettek a nyakukba. gondolom kell az anyagi kiegészítés..

vívjátok ki a tiszteletet magatoknak, az életben sem lesz mindig ott anya apa...

2015. okt. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!