Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha anyukám azon...

Mit tegyek, ha anyukám azon akadt ki, hogy nem tud felmenni a facebook-omba? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nekem is, és az ö sémnek is okos telefonunk van, amit a nagymamáéktól kaptunk. Az öcsém teljesen lezárta a telefonját, hogy csak ő tudja felnyitni. Én viszont csak a messengert zárom le, NEM az egész telefont, mert van a Pou játékom amit tudom hogy szeret anyukám játszani, és amikor nem használom a telefont, odaadom neki hogy játszon, vagy van mikor netezik, olvasgat. Olyankor a messengerben kikapcsolom az értesítéseket is, meg lezárom ...eddig is többször rajta kaptam hogy a messengerem olvashatja, éa mindig új mintát találtam ki a lezárására, de nem akartam komplikátat, de az egyszerűeket mindig kitalálta vagy kileste. Ma viszont megint rajta kaptam hogy olvasgassa ...kitaláltam valami nehezebb mintát, amit már nem tud kitalálni, és ezen kiakadt ...ilyeneket mond hogy elveszem tőle a szóralozását, pedig csak a messenger van lezárva, az öcsémnek viszont az egész telefon! Aztán meg jött azzal, hogy minden ajtót bezárok előtte, mert ő nem tudhat semmit ...de én úgy gondolom hogy a facebook az magán szféra, én eddig sem voltam túlságosan zárkózott előtte, mint a testvérem ...ő róla még annyit sem tud mint rólam ...mit gondoltok? Mit kéne tennem?

20/L


2015. okt. 4. 10:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%
Olyan rendes csajnak tünsz. Jönnél velem randira? Fizetem! Es megbeszéljük ott. :)
2015. okt. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

Veled egyidős vagyok, és már két éve elköltöztem.

Nos azt szomorúnak tartom hogy egy telefon nyomkodása az egyetlen szórakozása édesanyádnak, de azt még szomorúbbnak hgy ilyen a kapcsolatotok hogy kutat utánad. Mondd meg neki, ha valamit tudni akar kérdezze meg tőled.

Felnőtt vagy.

2015. okt. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
A végéig azt hittem áltsulis vagy. Ez kb az szintű írás és gondolkodás.
2015. okt. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%

Miert nem ultok le beszelgetni szemelyesen? Akkor nem kene sunyiban, tudtod nelkul belelesnie a szemelyes beszelgeteseidbe (ami bunkosag, szerintem). Miert nem ad eselyt, hogy megbizz benne es elmondj meselj neki magadrol?

En egyszer kapnam rajta anyamat, hogy ilyen dolgokba beleolvas es tobbe inkabb nem adnam oda a telefonomat :(

2015. okt. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen elég gáz, hogy nézegeti a telefonodba a beszélgetéseidet.

Felnőtt ember vagy attól függetlenül, hogy még otthon laksz!

2015. okt. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Ideje lenne elvágni a köldökzsinórt...
2015. okt. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Zard le te is a telefont, anyukad meg jatszon a sajatjan.


Ha kiakad akkor magyarazd el neki a maganszfera fogalmat, ha mar magatol nem tudja mi az.

2015. okt. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
14%
De örültem volna, ha 20 évesen ez lett volna a legnagyobb bajom.
2015. okt. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! AnUkámmal eddig is megbeszéltem dolgokat, de ő arra kíváncsi, hogy kikkel beszélgetek és mit. De mikor kapcsolatban boltam, akkor is képes volt bele menni a.messengerembe hogy miről beszéltünk a párommal ...a fontosabb dolgaimat eddig is megbeszéltem vele ...nem rég egy régebbi exem nyomult rám, és hát szükségem volt tanácsra, és hát megbeszéltem vele ...de én úgy gondolom hogy amit el akarok mondani azt elmondom, amit nem, azt nem ...
2015. okt. 4. 11:44
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Te is belátod kérdező, hogy amit anyukád csinál, az nem normális. Hát mond meg neki! Anya felnőttem, van saját magánéletem, amibe már neked nincs se beleszólásod, se belelátásod. Amit akarok, azt elmondom, amit meg nem akarok, azt meg szeretném megtartani magamnak. Ennyi!:)
2015. okt. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!