Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudom az exem yahoo fióknjának...

Tudom az exem yahoo fióknjának a kódját, hogy tudhatnék felmenni a facebook-jára hogy ne változtassam meg a jelszavát?

Figyelt kérdés

2014. dec. 19. 15:54
 1/2 tabaki ***** válasza:
Öhm, ha lehetne, még egyszer, nem értettem pontosan... Miért kéne bárkinek bármijére felmenned ahhoz, hogy ne változtasd meg a jelszavát? Maradj békén, akkor garantáltan változatlan lesz a status quo.
2014. dec. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A dög kérdező bosszút akar állni gondolom az exén a vélt sérelmei miatt, és ezért a nevében akar szemétkedni egy kicsit, de úgy, hogy ne bukjon le. Mi közöd már hozzá? Örülj, hogy lik van a seggeden, gyakorold a hajlékonyságot, egészen addig, amíg kényeztetni nem tudod magad. Akkor pedig rágcsáld.
2018. jún. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!