Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tudnék tenni ha egy...

MaTaDoXX kérdése:

Mit tudnék tenni ha egy gyerek rossz kapcsolatba van a szüleivel?

Figyelt kérdés
Adott egy 15 éves fiú gyerek, az anyjával, nevelőapjával és a fél testvérével (húgával) lakik. állandóan valami bűnbakot keresnek, este már nem adnak neki enni, mert eljött velem a táncpróbára (féltestvére vagyok 18 éves fiú) kapott egy egyest 2 hónapig nem mehet sehova, nem láthatja a barátnőjét, és állandóan kitalálnak valamit. A facebook üzeneteit olvassák, és engem is fenyegetett a nevelőapja, mert leírtam a véleményem, durván, mert nagyon ideges lettem. és be se tehetem hozzájuk a lábam, mert rendőrökkel akarnak elvitetni. Gondoltunk már rá, hogy hozzám költözik, de csak törvényes úton adják, mivel nekem nincs munkám, nem tudom mit tehetnék. Ha szükséges érettségi után (ami most májusba lesz) vállalok munkát, bár nem ez lenne a tervem. köszönöm a válaszokat, most minden sokat segít.

2015. okt. 6. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
apátok adja be a gyermekelhelyezés megváltoztatására a kérelmet a bíróságon!
2015. okt. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ezaz amit még bele akartam írni, az apának nincs bejelentett munkája, és papíron lakhelye sincs.
2015. okt. 6. 18:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Mégis hogy akadályozzák meg hogy találkozzon a barátnőjével?
2015. okt. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!