Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan vagyok apámra mérges,...

Jogosan vagyok apámra mérges, kiakadva? Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Apám 15 éve csak a rosszat csinálja maga körül. Hitelt hitelre, adósságot adósságra. 5 évet simán itthon feküdt úgy, hogy anya készpénzét és bankkártyáját szedte el (ugyan úgy, ahogy az én pénzemet is). Csak az internet előtt ült folyton. Miatta lakunk több, mint 10 éve albérletbe. Folyton csak ígérget, úgy érzem nincs kiút. Most kivételesen dolgozik. Remélem hosszú évekig fog is, hogy rendbe jöjjünk, bár erősen kétlem, hogy felfogja a dolgokat...


Az a 'vicces', hogy szinte sosem 'nevelt'. Anya csinál(t) mindent velem. Mesélte anya, hogy kisebb koromban egyszer sem kelt fel hozzám, nem cserélt pelenkát, alig csinált valamit velem... Ez a későbbiekben sem volt máshogy...


A héten egyre több 'mocskot' tudtam meg róla. Újra lefogják anya fizetését, megtudtam, hogy még tartozik valakinek nagy összeggel... Banki dolgok, csomó minden...


Már kedvem sincs beszélni vele... Nem tudom már évek óta komolyan venni azt, amit mond. Még azt sem, hogy szeret. Semmit. Szinte minden hiteltelen, amit mond, vagy csinál.


Normális? Mit tegyek?


21l



2015. okt. 17. 21:02
 1/3 anonim válasza:
Első részben keress fel egy pszichológust és próbálj meg elköltőzni, és jól tanulni jó tudd segíteni anyud pénzzel.
2015. okt. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan miért is él még vele az édesanyád?

De ezen kívül állj a saját lábadra és , ha tudsz, segítsd édesanyádat.

2015. okt. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%
Most leírtad a te szemszögedből, de azért kíváncsi lennék apád véleményére is, a jelenlegi helyzettel kapcsolatban. Nyilván azért vesz fel hitelt, hogy valamivel pótolja a kieső összeget, próbálj meg vele leülni, és kicsit beszélgetni.
2015. okt. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!