Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Régen is volt már ilyen, amikor valamitől olajos lett a cipőm, akkor is én voltam a rossz, mert soha semmimre sem vigyázok, legalábbis a szüleim szerint. Most ugyanez történt, a bőrkabátomat kicsit megfogta valami (fogalmam sincs, hogy mi, de a lényeg, hogy lejött), most is én lettem lehordva, újra szólt a semmimre sem vigyázok mantra, sőt anyám azt mondta, hogy vigyázzak a százezer forintos kabátomra, mert nekem többé nem lesz soha mégegy. Ezt lemeri fogadni. Ez qrvára rosszul esett, mert nem gondolom, hogy élősködnék rajtuk, csak még tanulok (egyetemen). Ha pedig mindent jó megy lesz rendes munkám, na akkor meg miért ne tudnék magamnak venni egy akár drágább kabátot?

Most ott tartunk, hogy én a világ leggonoszabb gyereke, meg már olyanokat képzel, hogy biztosan drogozom, meg szektába járok. Röhejes. Egyszerűen csak utálom őket azért, mert mindig oda lyukadunk ki, hogy én soha semmit nem fogok elérni. Mintha valami beteges késztetést érezne, hogy nem létező hatalmát fitogtassa felettem. Mert vita közben mindig is a pénz az ütőkártyája. Viszont én viszolygok e kicsinyességtől, ami bennük van. És ők ezt nem értik.



2015. okt. 20. 22:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Úgy gondolkodsz, mint egy kisfiú. Nem tehetek róla, hogy valamitől olajos lett a cipőm, hogy valami megfogta a kabátomat... lassan betöltöm a negyvenet, de soha nem lett olajos a cipőm semmitől. a kabátomat is csak évente egyszer viszem "kötelező" tisztításra, mert amúgy semmi baja. Csak annyit kell ezért tennem, hogy picit odafigyelek, a járműveken nem kalimpálok a lábammal, pont ezért, hogy ne legyen olajos a cipőm-nadrágom, a kabátomat mindig felakasztom, nem pedig ledobom ide-oda... te pedig trehány vagy, de még csak be sem látod ezt, hárítasz, mint a rossz gyerek, NEM ÉN VOLTAM, "valamitől" lett olyan..!
2015. okt. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!