Normalisak a szuleim?

Figyelt kérdés
Baratnomnel aludnek 15!! eves vagyok, de nem mert minek nem bekescsaban laknak, tok felesleges. Mire jo ez nekik noverem 17 o sose aludt meg baratnojenel, mert neki se engedik, ha elmesz ott is maradhatsz az ajton nem kell visszajonnod, normlais viselkedes miert ilyen retardaltak se en se a tesomnak nincs fiuja orulhetnenek, hogy nem dugunk mar, hanem csak baratnomhoz mennek.

2015. okt. 29. 00:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
67%

Engem még barátnőmhöz sem engednek át, pedig csak 15 km-re lakunk egymástól.

Szerintem féltenek, vagy nem tudom.

2015. okt. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Fa*t feltenek 15 es 17 evesek vagyunk baratnom 9 eve a baratnom anyum es o anyuja is osztalytarsak voltak.
2015. okt. 29. 00:22
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem bíznak meg benned? Fogalmam sincs kérdező, hogy téged miért nem engednek át, nem ismerlek titeket.
2015. okt. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%

"ha elmész ott is maradsz az ajtón nem kell visszajönnöd"


Pff, hát én akkor vissza se jönnék, köszi az ajánlatot :D

2015. okt. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%
Ember legyen a talpán, aki kibogozza ebből a helyesírási hibatengerből, hogy mit akarsz kérdezni...
2015. okt. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
51%
Nem csoda h nem enged...." a f*zt féltenek" ...lehet nem dugtok de h nem csak hírből ismeritek a piát meg társait az is 100...
2015. okt. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
57%

Lehet, hogy nem, de akkor te is hordozod az észt meghatározó génjeiket!

Szerintem viszont normálisak és a gondolkodásodat(?!) meghatározó gén-hibád spontán mutáció lehet.

.

"...15!! eves vagyok..."

Ez csak annyit jelent, hogy ha nem a földre csapod ki, akkor sok papírzsebkendőt használsz el.

.

Ha egy kicsit igyekszel talán eljutsz a hatodik elemibe is!

"...orulhetnenek, hogy nem dugunk mar..."

15 éves korodra elég hamar leszoktál róla...!

.

Az, hogy telefonról írsz, nem lehet kifogás és mentséged, mert a fogalmazásod nem az határozza meg.

2015. okt. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
55%

Valószínűleg a szüleid tudják, hogy állandó felügyeletre szorulsz, mert ilyen retardált vagy!


Komolyra fordítva a szót, vagy benned nem bíznak vagy a barátnődben, vagy a szüleiben.

2015. okt. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nem szolgáltál rá a bizalmukra. Illetve az, hogy elmégy egy másik családhoz, az szívesség a másik család részéről a Te családod részére. Befogadnak, használod a fürdőt, ágyneműt húznak-mosnak Neked, azért egy vacsit, reggelit csak kapsz. Ezt Te 15 évesen nem látod be, de az ilyet illik viszonozni, amit ők lehet nem tudnak/akarnak bevállalni.
2015. okt. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%

Arról nem beszélve, hogy elfelejted, ők is voltak 15 évesek. Még emlékeznek rá, hogy ennek az "ott alszok" projektnek két oka szokott lenni:

-Kocsmatúra

-Dugás

2015. okt. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!