Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert csodalkoznak a szuleim...

Miert csodalkoznak a szuleim azon, ha engem egyszeruen nem erdekel az egyetem, ha egyszer ok is igy viselkednek?

Figyelt kérdés

1 het mulva kezdodik, meg nincs lakasom. Persze beszelunk a csajokkal, akikkel egyutt lakom, hogy akkor mi hogy, keresunk az interneten is lakasokat. A lakbert a szuleim fizetik, mivel nekem nincs meg keresetem, viszont amikor talalok valami lakast es elkezdenek nekik meselni rola, hogy nah ez es ez, nekik erre nincs idejuk(hozzateszem kinn jatszanak a kutyaval, vagy epp egymassal, hogy jovore hogy lesz megcsinalva a tornac...). Arrol persze nem is beszelve, hogy ha felkoltozom busszal nem tudok felvinni mindent, rajuk vagyok megint szorulva, de meg se hallgatnak, hogy megkerdezzem, hogy ki tudnanak-e venni valamikor 1 szabadnapot.

Annyira rajtam van a siras, arrol nem is beszelve, hogy semmi kedvem nincs vegigicsinalni ezt az egeszet...


2015. szept. 8. 12:01
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Multkor is ez volt, nem mondtam nekik semmit, mert egyszeruen az volt a valasz, hogy mit erdekel engem ez, majd mikor keresztapammal beszeltem, az volt a kerdesuk, hogy errol ok miert nem tudnak.
2015. szept. 8. 12:02
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Olyan barat/haver/ismeros nincs, aki benzinpenzert felkoltoztetne?

Lakst, ilyesmit is egyedul/baratokkal inteznek, nem kell hozza a szulok erdeklodese.

Nem vagy mar gyerek, ne fuggj mar ennyire attol, hogy mit szolnak a szuleid, vagy, hogy erdekli-e oket a tema. Ezen valtoztatni nem tudsz, a hozzallasodon igen.


(Hozzateszem a szuleim tojtak a fejemre amikor barmit kellett inteznem, de sirankozas helyett kezbe vettem a dolgokat es elinteztem mindent egyedul/baratok segitsegere.. Nem mondom, hogy ez korrekt szuloi hozzaallas, mert nem az, viszont legalabb onallosagra tanit).

2015. szept. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Akkor ha jol ertem, nem erdekli oket, hogy hova mesz viszont fizetik? Mert akkor nincs baj, ha meglesz a lakas ugyis kifizetik a lakbert igy csak a koltozest kell megoldani, akkor meg ha mar ok annyira erdektelenek ezugyben fizessek ki a taxit vagy valami.

Amugy, lakast magadnak kell talalni, ne csodalkozz ha nem erdekli oket (bar nagyon fura!!). Ertem, hogy rosszul esik de ez elsodlegesen neked fontos, neked kell tenni valamit, keresni a lehetosegeket...felnott vagy, vagy legalabbis uton fele! Sikerulni fog, ne szomorordj el!

2015. szept. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, elmeletileg fizetik, de azert nem 1x elmondtak, hogy probaljak 50 euroert szobat talalni, mert ok 90 eurot nem akarnak fizetni...
2015. szept. 8. 12:40
 5/14 A kérdező kommentje:
A barataim mind velem egykoruak vagy idosebbek. Akik velem egykoruak, azoknak nincs jogositvanyuk, akik idosebbek, azok dolgoznak, szoval nem varhatom el, hogy kivegyenek szabadnapot, mert a szuleim nem kepesek felcuccolni velem.
2015. szept. 8. 12:41
 6/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nekem kell talalni lakast, de ez a plane, hogy ha valami kepben van, akkor sincs kinek meseljek rola.
2015. szept. 8. 12:42
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

hát neked kéne ,hogy fontos legyen elvégre te fogsz oda járni és neked kell lakni valahol. aki előrelátó az már korábban elintézte az albérletet,hogy szeptember elején már költözhessen be.és nem értem miért kéne szabadnapot kivenni bárkinek,akár a barátaidnak vagy szüleidnek? gondolom nem dolgoznak a hét minden napján. de amúgy úgy is lehet,hogy a cuccodat ami kell a hétre elviszed busszal. és következő héten még viszel cuccokat amik fognak kelleni az év során. nem csak kocsival lehet,más is jár busszal.

amúgy szeerintem nagyon hisztis vagy és elvárod hogy mindenki körülugráljon,intézzen helyetted valamit. bocsi

2015. szept. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
1 honapja keresunk mar. Nem kiosztast kerek. Amugy meg rengeteg ismerosom van, aki most kezdett el lakast nezni. Itt nem ez a lemyeg, hogy ki mikor.
2015. szept. 8. 12:55
 9/14 A kérdező kommentje:
Erdekes lesz, fuzettol kezdve, agynemuig mindent felvinni busszal es maszkalni es teljesen ismeretlen varosban.
2015. szept. 8. 12:56
 10/14 anonim ***** válasza:
97%

Figyelj, en kulfoldre koltoztem ket taskaval, repulovel, segitseg nelkul. Koltozni meg lehet hetvegen is.


Nem partolom a szuleid hozzallasat, de a felnott elet nem arrol szol, hogy barki a seggunk ala tesz valamit. Ha valaki el akar valamit intezni, az megoldja. Kettes voltam.

2015. szept. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!