Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Visszahoznak a rendőrök?

Visszahoznak a rendőrök?

Figyelt kérdés

Már egy éve nem vagyok jó viszonyba anyukámmal. 16 vagyok. Le szeretnék lépni, mindent hátrahagyni,csak a kutyám vinném. Van kint egy család, akik magukhoz vesznek, Ők valóban az ideális család. (nem Facebook ismeretek). Bár nem a rokoni körömbe tartozik, ezért a rendőrök biztosan visszahoznának,igaz..?

( de ha látnák, hogy az a hely nekem megfelelő, és tiltakoznék foggal-körömmel,hogy elvigyenek. A rokonaim is már megmondták,hogy nekem csak a menekülés mentené az életem ). Valaki tudna választ adni?



2015. okt. 29. 16:55
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
Mivel meg nem vagy 18 siman visszahozhatnak a zs*ruk, mert a szuleid a torvenyes gyaasztudja milyen viseloid.Nem jut eszembe a szo.
2015. okt. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
0%
Én 1x azt hallottam hogy ha ilyen gyám-valami-pereskedés van, akkor ha 16 év felett van a "gyerek" akkor neki is van beleszólása. De ez nem 100, valaki erősítsen meg ebbe pls.
2015. okt. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

Külföldre sem mehetsz egyedül szülői engedély nélkül. És ha ki is jutsz, igen, visszavisznek simán.


És nem fogja őket meghatni, hogy sírsz meg ellenkezel. Ha még tényleg szar is lenne az életed, meg veszélyben lennél annyira, hogy kiemeljenek a családodból, ez akkor sem úgy megy, hogy te ráböksz egy másik családra, és majd odatesznek. Nem, akkor bizony jön az állami gondozás és a gyerekotthon, ennél pedig kevés rosszabb hely van...

2015. okt. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%

Ugye tudod, hogy ha a szüleid engedélye nélkül költözöl egy nem rokoni családhoz, akkor később az adott családot is megbüntethetik?? Miért akarsz neki rosszat??

Szépen bírd ki a 2 évet, és utána leléphetsz.

Csak halkan jegyzem meg. Én nem bíznék egy idegen családban akiket igazából nem is ismersz, hiszen sosem éltél velük, sosem voltál összezárva velük, hogy ők olyan jók..

Lehet ott sem lenne jó.

Tudod, én is jó ember vagyok, vidám, kedves, és az unokatesóm 17 éves lánya aki többször nyaralt már nálunk, imád velünk lenni. Szeretem, és jól elvagyok vele 1-2 hétig, de tudom ha velünk élni, az se lenne jó neki. Hosszabb távon vannak kibírhatatlan napjaim nekem is..Gondolod, hogy egy vadidegen család az tökéletes? Nagyon naiv vagy.

2015. okt. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de onnan kivehetnek nem? S ez a család elvihet onnan?
2015. okt. 29. 17:19
 6/12 A kérdező kommentje:
nem idegen család, nem éltem Velük, viszont ismernek engem, és én is Őket. Ebbe nem akarok belemenni,hogy hogyan. A válaszolók úgy értsék a mondatot,hogy ne kételkedjenek a családban, tudom,hogy jó! De azért köszönöm a figyelmeztetést! :-)
2015. okt. 29. 17:22
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Ha a gyámügy téged kiemelne otthonról, otthonba vinne, és elkezdené az ilyenkor szokásos procedúrát ahhoz, hogy valaki haza vihessen...nagykorú leszel addigra, ez nem pár hét alatt zajlik.
2015. okt. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Es ha megbeszélné a család,hogy addig mig zajlik had maradjak. Vagy esetleg ..pénz.?
2015. okt. 29. 17:49
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
Álmodj királylány :D
2015. okt. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%

Nem, nem, és nem. Még a te két szép szemedért sem fog egy hivatalos szerv eltérni a gyakorlattól. Ha meg kenőpénzzel próbálkozik a kedves kiszemelt családod, hát gondolhatod, hogy soha a büdös életben nem fognak téged megkapni, végleg leírják magukat.


Szóval ezt add fel.

2015. okt. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!