Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti mennétek tüntetni,...

Csajok ti mennétek tüntetni, ha visszahoznák a régi hagyományos szerepmodellt, nem dolgozhatnának a nők, és 3 gyerek kötelező lenne?

Figyelt kérdés

férjed uralkodna feletted stb stb.


tudom ezt elég lehetetlennek hangzik, csak házidogám az lenne,hogy a hagyományos szerepmodellek visszahozásáról kellene írni és kíváncsi vagyok a nők hagynák magukat,mint régen vagy tüntetnének?


23F


2012. nov. 5. 16:50
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
85%
Én nem tüntetnék, de az országot azonnal itt hagynám.
2012. nov. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:
na igen ez is egy opció, de akkor nem tűrnéd el, erre lennék kíváncsi.
2012. nov. 5. 16:55
 3/66 anonim ***** válasza:
85%
Lázadnék ellene minden lehetséges eszközzel!!!
2012. nov. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
87%
Azt hiszem akkor nem mennék férjhez, maradnék inkább vénlány.
2012. nov. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
32%

hát az valamilyen szinten jó lenne ha nem kellene a nőknek dolgozni.. de hogy 3 gyerek??? Lehet tüntetnék... nem tudom,de ahogy az első írta.. itt hagynám az országot,igaz ígysem magyarországon élek már 1 hónapja:)

16L

2012. nov. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
62%

Egy frászt tüntetnék, örülnék, hogy végre nem kötelező melóba járnom.

(persze, ha anyagilag támogaták a családot)

2012. nov. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 Quorra ***** válasza:
85%
Nem akarok családotvállalni, de így még inkább nem akarnék, még férjhez menni sem!
2012. nov. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 A kérdező kommentje:
mindenben a férjedre lennél utalva, azt csinálna amit akar, de ugyebár a nők nem kapnának jövedelmet és így ha probléma lenne a kapcsolattal a menekülés sem lenne nagyon egyszerű.
2012. nov. 5. 16:59
 9/66 anonim ***** válasza:
89%

Ha korlátoznának a személyes szabadságomban, menedékjogért folyamodnék egy másik országban. Tüntetéssel nem érnénk el sokat.


Egyébként nem értem, hogy lenne kötelező a 3 gyerek? Egy köztisztviselő ott áll, miközben szexelek a férjemmel, és utána felpárnázza a lábamat, hoz tesztet, és ha negatív, újracsináljuk?

25/L

2012. nov. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:
hát a 3 gyereket konkrétan én sem értettem, annyi a feladatom,hogy nő ismerősöktől kell véleményeket meghallgatnom és azokról kell egy dolgozatot formálnom. mindenki másfélét kapott bár ebben a témában, valaki olyat,hogy szerinte melyik családmodell a legjobb, a modern vagy a régi.
2012. nov. 5. 17:03
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!