Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Borzasztó dolgok történtek...

Borzasztó dolgok történtek velem az elmúlt évtizedekben, a családommal olyannyira megromlott a kapcsolatom hogy nincs senkim, hogy éljem ezt túl?

Figyelt kérdés
Mindenem volt a családom,de ők önzők voltak és szétszéledtünk mindenki járja a maga útját.Sajnos nekem gondjaim vannak a kapcsolatok kialakításával nincs már meg bennem a bizalom ki ölték belőlem.Emiatt nagyon egyedül vagyok.A hétköznapokat tök egyedül élem.Lehet h ez már beteges?Van valaki aki így él közöttetek?

2015. nov. 2. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Munkatársak, csoporttársak?

Hogyha kommunikációs hiányosságaid is vannak a bizalomhiány miatt, keress fel egy szakembert, aki picit rávezet a saját utadra! :)

Kitartást!

Esetleg próbálj meg nyitni új emberek felé. Annyi hangulatos beülős hely van! És nem minden ember mufurc kismalac, hogy ne beszélgetne veled szívesen.

2015. nov. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha nincs családi összetartás, a magad útját kell járnod, felülemelkedni, magadra figyelni, nem a sérelmekre. Fejleszd magad, tűzz ki célokat, és azokra koncentrálj. Az én családom is ilyen, de amíg a testvéreim a sebeiket nyalogatták a múlt miatt én elindítottam az életemet, karrieremet, sok minden elértem a koromhoz képest. Nekem is eszembe jut sokszor, hogy "mi lett volna ha normálisak" stb., de nem ezt dobta a gép, úgy se tudnám megváltoztatni, ezért fölösleges lenne rágódnom rajta. A jövőm viszont az enyém volt és lesz. Abba bele tudok és bele is akarok szólni. Tégy hasonlóan.
2015. nov. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%
Énekeld, hogy "Sajtból van a hold, sajtból van a hold!".
2015. nov. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, van.
2015. nov. 2. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így "jártam", én a munkában találtam meg a nyugalmat. Most van pénzem, de nagyon egyedül vagyok. Akkor javulna a helyzet, ha adnék a családomnak a pénzből, akkor szeretnének engem (ezt ők maguk mondták). Én viszont úgy vagyok vele, hogy aki nem volt mellettem amikor a magokat vetettem, akkor miért járna nekik a munkám gyümölcséből. Sajnos ez megoldhatatlan helyzet, ezzel kell élnem.
2015. nov. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!