Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti mit csinálnátok ha...

Szülők! Ti mit csinálnátok ha erre jönnétek haza?

Figyelt kérdés

Barátommal suli után átjöttünk hozzánk (anyunak szóltam, apunak nem mert azt hittem, hogy késő estig dolgozik) és elkezdtünk csókolózni, majd lekerültek a felsőink és egy kis idő után hallottuk, hogy kattan a zár, valaki haza jött. Gyorsan igyekeztünk felöltözni, de nekem nem sikerült felvennem a blúzom és apu úgy látott meg.

5 hónapja vagyunk együtt a barátommal és amúgy kedvelik meg minden, de nem tudom, hogy apu most mit gondolhat rólam.

17/l.


2015. nov. 2. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Kimennék, amíg felöltözöl. Ebben a korban nem olyan meglepő az ilyesmi, de máskor menjetek be a szobádba.:-)
2015. nov. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Valószínűleg Anyukádnak fogja említeni.

és ő jön majd beszélgetni a védekezés fontosságáról.

nagyjából ennyire számíthatsz.

2015. nov. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Semmit. Legközelebb ne a nappaliban csináljátok hanem a szobádban.
2015. nov. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Miért nem vonultatok be a szobádba? Mért kell a nappaliban enyelegni? Anyukádék se ott csinálják, vagy igen? Az intim dolgokat tessék mindenkinek a saját szobájában végezni. Én még ezt is mellé tenném a beszélgetéshez.
2015. nov. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Amint elment a fiú, megkérném a lányomat hogy az ilyen jellegű tevékenységet legyenek kedvesek a szobájában végezni ezentúl.
2015. nov. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azt nem írtam, hogy a szoámban voltunk, és apu jött be.

De köszönöm a gyors válaszokat!

2015. nov. 2. 18:35
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Sose értettem az ilyet,anyósom volt olyan aki kopogás nélkül rárontott az emberre,a szüleim mindig kopogtak (apám legalábbis,anyám be se jött soha semmiért ha bezártuk az ajtót) nyilván azt gondolja apád,hogy "a lányom már ezek szerint szexel,jó nagy marha vagyok,hogy nem kopogtam,legközelebb majd megteszem"
2015. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kamu. Apád belépett a bejárati ajtón és már rohant is be a azobádba, de olyan rohadt gyorsan, hogy még a blúzodat sem volt felvenni? Cipőt, kabátot le sem vette, kezet sem mosott, vécézni sem ment, hanem azonnal hozzád rohant be... ki hiszi ezt el?
2015. nov. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy kamu. Nekem anyukám volt ilyen mikor még otthon laktam. A szobám a bejárati ajtóhoz legközelebbi szoba volt. Ha anyu megjött, mindig azonnal benyitott, hogy"Szia! Megjöttem, mi újság? Ettél? Tanultál?"stb...ez ment felnőtt koromban is és azután is, hofy nyitott be rosszkor nem egyszer. Legközelebb ugyanúgy "lerohant" kopogás nélkül.

Nem kell tenned semmit. Nem egy alkalmi srácot vittél haza. Apukád gondolhatja, hogy történt már ez-az köztetek.

2015. nov. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!