Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apu külföldön dolgozik, és...

Balazs133719 kérdése:

Apu külföldön dolgozik, és nagyon magam alatt vagyok? 13/F

Figyelt kérdés

Apukám külföldön dolgozik immár 6 éve. Eddig nem hatott meg annyira (de volt már rá példa.) És most nagyon magam alatt vagyok, ma értünk haza, mivel mi voltunk nála ki.

Fontos dolgozataim lesznek, és a magán életem is romokban áll.


MIT TEGYEK?



2015. nov. 3. 17:43
 1/7 A kérdező kommentje:
kint* elnzésést.
2015. nov. 3. 17:44
 2/7 anonim válasza:
Pontosan mit értesz az alatt hogy magad alatt vagy? Hiányzik az apukád? Vagy hogy kell ezt elképzelni? (Bocsi, de több infóra van szükségem)
2015. nov. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Anyud irjon felmentest, hogy a holnapi napra csaladi okok miatt nem tudtal tanulni, talan el is fogadjak.

Amugy ha most gyakori helyett tanulnal biztos meg tudnal irni par fontos dogat. Ejj, mi lesz veled kozepiskolaban.

2015. nov. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Köszönd meg rendszernek.

Nagy hiányosság és e negatív nélkül sokkal jobb lehetne, de ne hagyd ilyen tények elrontsanak.

Hamarost jön népírtás, így nem kell foglalkozni am sem ilyesmivel.

2015. nov. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tanulok, tanulok. Hála az istennek ma csak könnyű óráim lesznek. Aludtam rá egyet, az igazolás nem mentene fel, mert az osztályfőnököm egyből leordítaná a fejemet, ami meg nem hiányzik nekem, mert utána megint elkezdene velem vitatkozni, mivel fontos tárgyat tanít (töri) és a magán dolgok miatt is ronthat le a jegyemen ezért inkább nem próbálkozok meg vele. :D Matek tanárommal tudok beszélni , ő jófej, a többire meg készülök mint a soványmalac. :)
2015. nov. 4. 07:12
 6/7 A kérdező kommentje:
18:10 igen nagyon hiányzik, mivel 12 hete nem láttam, és ez sok nekem, hogy megint erre kell számítani. Persze, most kint voltunk nála minden happy, de ez akkor is sok. Tudom, más apja dolgozhat többet, de nekem ez kemény..
2015. nov. 4. 14:54
 7/7 anonim ***** válasza:
6 éve? Ti miért nem mentetek ki?
2016. jan. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!