Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogy viseli, hogy a párja...

Letti26 kérdése:

Ki hogy viseli, hogy a párja külföldön dolgozik?

Figyelt kérdés
2015. máj. 29. 12:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én vagyok külföldön, a barátom még otthon. Februártól vagyok kint, ő majd szeptember végén jön utánam, vagyis pont most tartunk a felénél. Nem mondom, hogy könnyű, de úgy vagyunk vele, hogy ha már ennyit kibírtunk úgy, hogy csak skype-on tudunk beszélni, akkor kibírjuk még azt a maradék 4 hónapot is.
2015. máj. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Tök jól bírjuk, bár már évek óta ez van. Litkán találkozhatunk, hiszen az sokba kerülne, és nem lehet anyagilag fedezni.

Volt az elején egy összeköltözős fázis, de ezen is túlettünk hamar.

2015. máj. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az én párom fél éve jár ki 3 hetente jön haza,akkor 5 napot van itthon általában.Mi 2 éve vagyunk együtt,nagyon szeretem,de néha rámtör,hogy alig bírom nélküle.Úgy érzem én nehezebben viselem mint ő,de nem szeretném hogy erre rámenjen a kapcsolatunk.Egy ideig még biztos így lesz,és mondja,hogy ezt azért csinálja,hogy családot tudjunk alapítani,és hogy értünk csinálja.
2015. máj. 29. 12:56
 4/15 A kérdező kommentje:
Hogy lehet ezt kibírni?
2015. máj. 29. 13:11
 5/15 anonim ***** válasza:
4,5 éve élünk ebben ! Férjem 3-4 hetente jön ,vàltozó mennyi időre ,de van hogy mi megyünk ki hozzà a gyerekkel .Meg lehet szokni a dolgot ,főleg ha vannak terveitek ..Pl .mi is kint akarunk új életet kezdeni ,màr hamarosan kölrözünk ! ;)
2015. máj. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
az tök jó, hogy 3 hetente láthatod 5 napig! Szerencsétek van, hogy ilyen helyet talált...
2015. máj. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

kb 1,5-2 hónap múlva lesz 9 éve, hogy így élünk. 6-7 havonta tudok hazamenni 5-8 napra. Ő 3-4 havonta tud hozzám jönni 3-5 napra. Ez van... :-/

Egyelőre még marad ez a rendszer, de már gondolkozunk, hogy letelepedik ő is itt, és már a gyerekünk is itt fog felnőni. Nagyon nem sok értelme van hazajönnöm.

2015. máj. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondod,hogy 9 év alatt nem tudtad megteremteni a körülményeket arra,hogy a párod is kimenjen? Lehet,hogy már nem is tudtok majd együtt élni,hiába is szeretitek egymást,annyira berendezkedtetek az egyedül létre.
2015. máj. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
olyan szomorú, hogy ez van ebben az országban :( Mennyi kapcsolatot tönkretesz :(
2015. máj. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

én nem tudnám hosszú évekig ezt elviselni.

főleg, mivel sosem jöttem volna össze távkapcsolatban férfival.

ha már így alakul több év együttlét után, hogy ilyen munka lesz, akkor szerintem ki kell tűzni egy célt, hogy mire kell a pénz és ha megvan, akkor otthagyni , vagy a másiknak is kiköltözni.

szóval ha van egy cél a szemetek előtt, hogy csak 1 évig kell így kihúzni, utána minden a régi, akkor át lehet vészelni. de ha kilátástalánságban akár évekig ilyen szitu lesz, hogy mondjuk havonta látod 2-3 napra, akkor előbb utóbb az egyik fél megunja és ha nem is lép ki, de félrelép. és ezzel nem akarok általánosítani, tisztában vagyok, hogyha nagy a szerelem akkor túléli, de azért ha belegondoltok, akkor évekig úgy élni az év nagy hányadát, hogy nincs melletted a párod, akkor egy idő után el távolodsz tőle. azon a két napon amíg otthon van addig lehet minden szép és jó, de amikor oda van hónapokig akkor egyszerűen elkezdesz megtanulni nélküle élni, boldogulni, ami nem baj, de sokaknál már ez nem összeegyeztethető .

a 9 év számomra is rengeteg

2015. máj. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!