Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Haragudnátok a lányotokra...

Haragudnátok a lányotokra szerető státusz miatt? Miért kell ennyi év után ezt felhoznia?

Figyelt kérdés

A férjemmel 3 éve vagyunk házasok, 9 éve vagyunk együtt. Viszont neki volt már egy felesége előttem és annak a házasságnak miattam lett vége.

Nem vagyok erre büszke, de így alakult.

Ezt anyukám nem tudta, viszont a féltestvérem nemrég elfecsegte neki és azóta haragszik rám. Ez neki fájó pont, hiszen mire rászánta magát kiskoromban a válásra, addigra apa többször megcsalta, így elítéli az ilyet.

És én ezt meg is értem, csak ez már mondhatni "lejárt sztori", az idő minket igazol és már vagy egy közös babánk is.


Nem tudok a múlton változtatni és nem értem, hogy az anyámnak miért kell egy közel 10 éves sztorin rágódnia.


Mit tehetnék, hogy kicsit megbékéljen legalább?


2015. nov. 8. 11:57
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
68%

"az idő minket igazol "


Hogy is?

Az, hogy végül a férjed lett meg nem történtté teszi, hogy szétbarmoltál egy házasságot?

2015. nov. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
68%

Az idő titeket igazol? NE röhögtess már. Aki egyszer csalt és elhagyott, megteszi kétszer is. 3 év nem sok egy házasságban, feltételezem az exével is együtt volt annyit legalább. Az, hogy 4-5 évet ku..rvaként töltöttél el, nem nevezném "kapcsolatnak".


Anyád azért rágódik egy 10 éves sztorin, mert van lelke és lelkiismerete, neked meg egyik sem nagyon.

2015. nov. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
69%
Egy házasság nem a harmadik fél miatt megy tönkre. Az csak maximum véget vet neki. Egy jó házasságba ami stabil és működik abba nem tud belépni egy harmadik.
2015. nov. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
54%
Nem haragudnék. Ez csak rá tartozik, mindenki a saját életéjért felelős.
2015. nov. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
49%

Csak egy amugy is szar hazassagot lehet "szetbarmolni".

Anyukad majd beletorodik, esetleg meseld el hogy s mint tortentek a dolgok. Igen, az ido titeket igazol... Szarni le ki mi mond, a lenyeg, hogy szeretitek egymast.

2015. nov. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
27%
Miért akarsz egy olyan embert megbékíteni, aki téged bántott meg? Nem fordítva kéne inkább lennie? Anyukéd és a testvéred foglalkozzon a saját dolgával, nem a tieddel. vagy nem vagytok véletlenül - ti mind - már felnőtt emberek?
2015. nov. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
68%

A te részedhez no comment, rib..ncok mindig is voltak, vannak, lesznek.


Azt viszont nem értem, hogy hogyan lehetsz teljesen biztos abban, hogy a férjed nem fog lelépni tőled, úgy ahogy az előző házasságából tette. Jaaa mert a babával bebiztosítottad magad? Ugyan, ma ez már nem jelent semmit, attól még megpattanhat.


Anyukádnak meg legalább van lelkiismerete. Szerintem hagyd, majd megnyugszik. Legalábbis én nem erőltetném ezt a hülyeséget, hogy "lejárt sztori", meg hasonlók.

2015. nov. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
9 éve hagyta el a feleségét, azóta vagyunk "hivatalosan" is együtt.
2015. nov. 8. 12:17
 9/33 anonim ***** válasza:
62%

Nem szólt bele a lánya életébe, csak nem örül neki, hogy qrvát nevelt.

Én se örülnék.

A véleményéhez pedig neki is joga van, még ha nem is tetszik a kérdezőnek, meg a szeretőstátuszt morálisan elfogadhatónak tartóknak.

Amúgy tökmindegy, milyen volt a házasság, ritka az, hogy egy hosszútávú kapcsolat mindig, folyamatosan a topon van. Előfordulhatnak hullámvölgyek, amikor befurakodhat a harmadik fél, a megcsalt pedig vagy megbocsát, vagy nem. Ez nem menti fel sem a csalót, aki kiléphetett volna, ha annyira rossz neki, és utána keres új kapcsolatot, sem a szeretőt.

2015. nov. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
38%

Ezek a szánalmas megcsalt vagy a megcsalástól rettegő nők kommentjei mindig megmosolyogtatnak :D

Kérdező ne foglalkozz anyáddal.

Mindenki a saját életének kovácsa.

Aki szeret így is szeret aki meg idegen azt szard már telibe ...nem tudják milyen hirtelen szerelembe esni és megtalálni az igazi másik feled, boldog vagy? Igen. Akkor kit érdekel a sok senki véleménye ?nekik a szar nem neked...nekik a " valami nem jó akk megbeszélni ha úgyse jó akkor szétmenni és utána nőzni/pasizni" lehetöség létezik. Pont ezért szenved a legtöbb béna több 10 évig aztán jön rá, főleg ha már a gyerek is kirepül ,mert csak az tartja őket össze, hogy olyan lepukkant lett , hogy semmi esélye már...és társas magányban meghalnak.

Az elő se fordulhat , hogy amíg nem mutatja meg más , hogy létezik őszinte boldogság addig nem tudja az illető mekkora egy szar élete van..á ilyen nincs ;)

2015. nov. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!