Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Anyám szerint az egy elfogadott dolog, hogy a háta mögött csalja apámat. Mondtam neki, hogy nem jó példakép, meg szóvá tettem, hogy nekem nem tetszik ez a dolog. Nem érez semmi bűntudatot. Még csak 14 éves vagyok és úgy érzem, hogy őt jobban szereti. :S FB-n szokott a szeretőjével beszélgetni és ha mondok neki valamit, akkor rám sem figyel. És még azt mondja, hogy folyton bántom őt. Csak ezeket a dolgokat mondtam neki, amivel ő bánt engemet... 46 évesen tényleg szükség van erre?

2015. ápr. 15. 20:56
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
39%
Szerintem semiképpen se normális.Biztos 1 ismerőse mondta ezt neki.Nem jutot eszedbe hogy esetleg szólj apádnak?Mert ennek nincs annyi értelme.Ezzel azért bántod mert szerintem valami elől menekül vagy valamit nem képes elfogadni(én szerintem ezért csinálta)
2015. ápr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
33%
Most azért én abban bízom, hogy te nem a 14 éves vagy, hanem a 46 éves anyuka
2015. ápr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
23%
Nem normális, de lehet, apád is csalja/csalta anyádat. Akkor kvittek.
2015. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 intrepid ***** válasza:
15%
Apukád lehet, hogy nem műveli meg a kis kertecskéjét, anyádnak meg igénye van még rá. Nem kellene beleütnöd az orrodat a dologba, nem rád tartozik.
2015. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nővéremmel van olyan viszonyban, vele szokott erről beszélni, sőt még olyankor a szobáját is átadja. -.-

Apámnak el sem tudom mondani, mekkorát csalódna benne. Meg akkor talán rosszabb is lenne a helyzet. :/


Igazából ez a kapcsolat már 1 éve van körülbelül. Csak már nagyon zavart, hogy nem figyel rám, és elmondtam neki, hogy engem ez megvisel.


#2 Sajnos de :'(


#4 Nem tartozik rám? Szerinted ez így normális, hogy miatta ilyen lelkiállapotban vagyok?

2015. ápr. 15. 21:19
 6/22 anonim ***** válasza:
32%

majd rá fog jönni hogy a családja az első.

majd figyeld meg.


mindenkivel megesik hogy letér az útról, de mindenki vissza talál :)

2015. ápr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Szólj neki, hogy ez téged megvisel és ha lehet, akkor ne a te orrod előtt művelje ezt, legyen tekintettel rád, nem szeretnél tudni róla.

Egyebet szerintem nem tehetsz, nem te tehetsz róla, ez egy olyan dolog, amit csak a szüleid tudnak megjavítani egymás között.

2015. ápr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
42%

" 46 évesen tényleg szükség van erre?"

Nem, természetesen nincs. Az volna normális, ha dacára annak, hogy már 14 éves vagy, továbbra is téged tutujgatna az utolsó szexuálisan aktív éveiben. Neked kenné a vajas kenyeret...

Honnan tudod, miért csalja apudat? Lehet, hogy egész életében nem volt része mellette normális szexben, és csak most talált valakit, aki széppé teszi öregedő napjait. Előtted még ott van az egész élet, hogy boldog legyél. Neki vajon mennyi van?

Tudom, a kölykök most felszisszennek, és zsigerből lepontoznak, mert szerintük aki gyereket vállalt, az áldozza rá az egész életét. De ők vajon tudják, hogy miként fogant a kérdező?

2015. ápr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

"utolsó szexuálisan aktív éveiben. "


Na ne mondd :)

Szexelni 50 és 60 felett is lehet.


A kedves Mamának van még 30 éve, azalatt a kérdező is olyan "vén" lesz, mint most az anyja.

2015. ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Próbálj anyukáddal leülni beszélgetni, és mondd el neki, hogy szerinted ez így nincs rendjén. Lehet jobb lenne, ha elválnának útjaik. Még, ha ez keményen is hangzik, de lehet boldogabb életetek lenne úgy, nem pedig hazugsággal teli.
2015. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!