Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyivel másabb ha gyereked...

Mennyivel másabb ha gyereked más színű, mint te magad?

Figyelt kérdés

Mennyire tudsz vele azonosulni?

Főleg férfiak esetében. A nő mégiscsak megszüli.

De milyen érzés az amikor a gyerekednek más színe van, mint neked?



2015. nov. 8. 23:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Elég beteg kérdés ez,hát ,ha minketten fehérek vagyunk és a gyerekem pedig félfeka lesz,akkor elég kellemetlen percek következnek a szülőszobában :D:D

Am meg milyen lenne?gondolom ugyanolyan,mint amúgy.

2015. nov. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
Én nem örülnék neki, persze én nem is kezdenék más rasszú nővel, maradok a kaukázusi típusnál.
2015. nov. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%
Én úgy tudom, két, azonos fajcsoportú embernek nem lehet más bőrszínű gyereke..........
2015. nov. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%

Olyan nincs, hogy fajcsoport, rasszok vannak. Az ember, az a faj, a nagyrasszok az alfajnak felelnek meg.


A nagyrasszok tovább bonthatóak csoportokra, de azok nem felelnek meg a fajtának.

2015. nov. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Oké, bocsi, hülyén fogalmaztam.
2015. nov. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%

Most miért lettem lepontozva?

Hülye kérdésre csak hülye választ lehet adni.

Aki összefekszik egy színes bőrű emberrel,és félvér gyerekük lesz,nem hinném, hogy problémája lenne a gyerek színével.

2015. nov. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát azért az kicsit sommás, hogy akkor nem lesz vele problémája. Ha esetleg komolyan gondolja egyik-másik és mindketten szeretnék a gyereket, akkor igen, akkor valószínűleg nem lenne problémája.
2015. nov. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
Ha anyuka is fehér lenne, akkor bizony a küszöbön találná a batyuját mert más purgyéját ugyan nem nevelném fel.
2015. nov. 9. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálam anyukámnak kellett ezt feldolgoznia, mert én is kreol vagyok, mint apám.

Viszont lassan nálunk is jön a baba és nagyon valószínű, hogy az én "színemet" örökli. A páromnak nagyon világos bőre van. De ahogy előttem is írták, amikor velem vállal gyereket, tisztában van vele, hogy nem biztos, hogy "fehér" gyereke lesz.

Távolabbi ismeretségi körömben történt olyan, hogy két fehérnek fekete gyereke született. Persze egyből dns teszt az apa részéről, ami meglepő eredményt hozott, az övé volt a kisfiú. Mint kiderült az anyuka családjában az egyik ős egy feketével hancúrozott és nem a férjétől, hanem tőle lett gyereke, viszont több generáción keresztül nem jött elő a gén.

Ebben az esetben viszont mindkét szülőnek el kell fogadnia. El sem tudom képzelni, milyen lehet.

2015. nov. 9. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"Én úgy tudom, két, azonos fajcsoportú embernek nem lehet más bőrszínű gyereke......"


Ezt - a hibás megfogalmazáson túl - tartalmilag is rosszul tudod. Nem egyszer fordult már elő, hogy két fehér embernek egészen sötét bőrű gyereke született. Mint kiderült, a felmenőik között voltak feketék, és ez több generáció után is előjöhet.


Sőt, olyan is van, hogy néger apukának és fehér anyukának vagy egy teljesen fekete, vagy egy teljesen fehér gyereke születik, tehát az egyik szülőtől nyilván "elüt". Nincs ebben semmi rossz az ég világon.


Ez a legaranyosabb "eset", amit ismerek: https://www.youtube.com/watch?v=8bB9PPjp04o

2015. nov. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!