Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezek után Ti szóba állnátok...

Ezek után Ti szóba állnátok az apátokkal? Mit csináljak, hogy észrevegye magát?

Figyelt kérdés

Összejött az egyik legközelebbi barátnőmmel a válása közepén.

Ez engem teljesen kikészít, mert

1. Ebben a lányban bíztam meg a legjobban az összes barátom, barátnőm közül. Tudta jól, hogy apa és anya folyamatosan megcsalták egymást, hogy milyen volt itthon a légkör, hogy az életük abból állt, hogy egymást próbálták túllicitálni az engem érintő dolgokban (mindig többet engedett az egyik, mint a másik).

2. Apámnak 1000 és 1 nője volt már, el sem hiszem, hogy a hirtelen jött szabadsághoz pont a legjobb barátnőmet találta meg.

3. A volt legjobb barátnőm egy ribi. Apa előtt is ez volt róla a véleményem és ebben csak biztosabb lettem. Szóval nem értem, mi ennek a "kapcsolatnak" lényege a szexen kívül.


Szóval mostanában egyikükkel sem állok szóba és lett egy új barátom. Vagyis nem mondtuk ki, hogy együtt vagyunk, de eltereli a figyelmemet az itthoni helyzetről és jól megvagyunk. Mielőtt jönnétek a szöveggel, nem, nem használ ki és az olyan válaszokra nem vagyok kíváncsi, amik ezt taglalják!


Viszont ezt megtudta Apa és először anyát hibáztatta, hogy mégis hogy engedte, hogy "ilyen ember" a közelembe kerüljön. Anya nem volt rá kíváncsi és én sem. Pénteken találkozott a barátommal és mondta neki, hogy szálljon le rólam, semmi keresnivalója mellettem. A barátom pedig mondta, hogy jelenleg apa nincs abban a helyzetben, hogy megmondhassa, ki lehet az életemben és ki nem, erre apa behúzott neki és összeverekedtek. Ami furcsa, mert az apámat nem ilyennek ismertem és nem gondoltam volna, hogy olyan mélyre süllyedne, hogy összeverekedjen mások előtt valakivel, aki nem azt teszi, amit ő mond.


Utána felhívtam, hogy ezt mégis hogy gondolta és még neki állt feljebb.

Ma is összevesztünk, mert minden hétfőn mamával (az ő anyukájával) ebédelek kettesben, erre ma megjelent ott. Nem szóltam hozzá, úgy tettem, mint aki ott sincs. Ezután elkezdte anyát szidni, hogy mégis mit kellett azért tenni/ígérnie/vennie anyának, hogy ennyire ellene lettem.

Észre sem veszi, hogy ehhez anyának semmi köze nincsen, ő csinálta ezt az egészet.


2015. nov. 9. 17:59
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Ezek lemaradtak:

Az Apám 52 éves, a volt legjobb barátnőm 20, én most leszek 18 éves.

2015. nov. 9. 18:02
 2/15 anonim ***** válasza:
7%
Nem esik messze az alma a fajatol, apad egy nagy nocsabasz te pedig egy nagy k
2015. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Sem az apámmal, sem a legjobb barátnőmmel nem. Apámnak talán meg tudnék bocsátani - sok-sok idő után -, de az engem eláruló legjobb barátnőmnek soha. Lapát.
2015. nov. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Nem állnék szóba se az apámmal, se a csajjal.

És megmondanám neki, hogyha én nem szólhattam bele az ő választásába, akkor ő se szóljon bele a tiédbe. Elvégre már nem kislány vagy, eleve hogyan jön ahhoz, hogy így viselkedjen a barátoddal.

2015. nov. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
10%
Mindkettol szobaallnek ahogy eddig, hiszen meg csak 18 eves vagyok de mar tobb pasim volt, a legutobbival pedig annyira alacsonyra tettem a lecet, hogy igazan masokat nem szolhatok meg erte.
2015. nov. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

ma 18:04

De jó, ez a nap híre akkor:D

Viszont azt áruld már el, Te netharcos, hogy miért lennék K?

Elég nehéz ezt elképzelni rólam úgy, hogy eddig 2 emberrel csókolóztam és szűz vagyok. De ha Te mondod, biztosan igazad van!:)


ma 18:05

Igazából talán még meg is békélnék azzal egy idő után, hogy együtt vannak. Ha tudnám róluk, hogy normális emberek, akiknek az érzelmi intelligenciájuk nem az átlag alatt van jóval.

De apámról is tudom, hogy egy nőcsábász, aki senkit nem vesz komolyan és a legjobb barátnőmről is, hogy ő szerelmes lesz 2 naponta valakibe és előny az nála, ha a célszemély nem szakmunkás képzőben tanult...

Minden kapcsolatánál megfogadja, hogy komoly lesz, nem kacsintgat félre, nem szeret bele másba, nem akar bulit, de ez valahogy sosem jön össze és pár hét/hónap után már dobja is az illetőt jobb esetben, néha meg csak "elfelejt" vele találkozni, beszélni.


ma 18:06

Úgy gondolom, hogy egy 50+os férfinek ne a kamasz lánya mondja már meg, hogy a legjobb barátnővel összejön nem a leggerincesebb dolog. Pedig ezt többen mondták neki, a szüleitől kezdve a barátaiig, de úgy tesz, mintha meg sem hallaná őket...


ma 18:09

Ööö... oké? :D

2015. nov. 9. 18:15
 7/15 anonim ***** válasza:
Az élet sokkal bonyolultabb, mint ahogyan azt egy gyerek látja, aki éppen most kezd felnőtté válni. Apád kezd öregedni és nagyon imponál neki, hogy fiatal nőkkel lehet. Nem kell, hogy ezek a kapcsolatok másról is szóljanak, mint a szex, ha valaki külön tudja választani a szexet az érzelmektől. Ugyanígy van ezzel volt legjobb barátnőd is. De hát, őt neked sokkal jobban kell ismerned, tehát tudhattad róla korábban is.
2015. nov. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én annyira kiakadnék, hogy szóba sem állnék velük többet, csak annyira, hogy elküldjem őket a búsba. Az meg, hogy a barátodnak magyaráz, meg majd ő meg mondja hogy kivel lehetsz, és kivel nem...na ez az a pont, amikor az ilyen elmebeteg emberek nem fogják fel, hogy a lányuk felnőtt, és talán nem ők fognak velük olyan viszonyt ápolni, mint egy egy barát, később meg férj...sosem értettem az ilyen beteg embereket. Semmi köze a kapcsolatodhoz, főleg ezek után.
2015. nov. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Ez a meg akarja mondani, kivel legyél, s verekszik... Én sem akarnám látni, bizonyára.


A barátnős részt annyira nem értem, persze csak átfutottam s nem én élem az életed. Két laza erkölcsű szabad ember szexkapcsolata, csinálják, ha nekik ez jó. Ha a Te világodban egy ilyen nem jó barátnőnek, akkor ennyit a barátságotokról, de én nem látom, miért ne jöjjenek össze, ha szabadok és ugyanazt akarják, még ha az nem is az én erkölcsi értékrendemnek felel meg... Nem járatják le magukat jobban, ha egyszer, ahogy írod, eleve nem erkölcsös és érett emberek...

2015. nov. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocs az offért, a krvázást ne vedd magadra, valószínűleg egy megnyomorodott hímsovoniszta barom elégíti így ki magát, mert nem jut nőhöz.
2015. nov. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!