Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kamasz lányok, mik azok az...

Kamasz lányok, mik azok az akár kisebb, akár nagyobb dolgok, amikben a legjobban össze tudtdok balhézni apátokkal pro-kontra?

Figyelt kérdés
Ami apátokat idegesíti , vagy ami titeket idegesít apátokkal kapcsolatos viszonyotokban?
2015. máj. 22. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, nekem édesapám nagyon jófej, szeretem őt, józanon nagyon kellemes természete van.

Épp azért fejeztem úgy ki magam, hogy JÓZANON, mert van mikor többet iszik a kelleténél (Hálistennek ez nem hétköznapi, de még csak heti rendszerességű sem!) és olyankor kicsit agressziv, hajlamos megbántani maga körül az embereket, nagyon lobbanékony (azaz könnyen vitába ered bárkivel, majd veszekedésbe).

Ez lenne a kontra, amit nem szeretek benne.


Ami pedig a pro, azt a második mondatban kifejtettem. Örülök annak is, hogy én inkább az ő természetét vettem át/örököltem :).

2015. máj. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan már nem vagyok kamasz, de leírom, mi volt anno.


Apukám elég maradi családból származott, ahol az anyja beleverte, hogy a szülő szent, a gyereknek kuss van, a gyerek verve jó. Általában az volt a balhék tárgya, hogy:

-én fogjam be a számat, mert nem tudok semmit, mert még csak gyerek vagyok

-tiszteletlen vagyok vele (ilyenekre, hogy nem értettem vele egyet, vagy hogy azt mondtam, butaságot mondott - jogosan mondtam -, vagy hogy olyan dologba legyen szíves nem beleszólni, amihez nem ért)

-képes volt olyan baromságokat mondani, hogy biztos nem fürödtem meg rendesen, mert 2 szobával arrébbról nem hallott rendes vízcsobogást!!!

-megmondtam neki, hogy talán ököllel kellene intézni a családi konfliktusokat (volt, hogy úgy elvert telefonkönyvvel, hogy nyáron hosszúujjúban kellett mennem a suliba, mert tele volt a karom lila foltokkal... és utána meg képe volt megkérdezni, hogy hol estem el, hogy ilyen sebes a karom...)

-hogy untam, hogy minden nap legalább 2x kiselőadást tartott arról, hogy milyen trehányak a mai gyerekek a suliban, meg mennyire nem tanulnak... ahelyett, hogy dicsért volna, hogy kitűnő vagyok

-hogy tőlem azt várja el, amit ő is teljesít (hazudozott össze-vissza mások előtt, mint a vízfolyás, de amikor én egyet füllentettem, akkor már mindenféle hülye cafka, céda voltam)

2015. máj. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%

Nekem konkrétan az volt a legnagyobb balhém apával, amikor rendszeresen maszti közben benyit és gúnyolódik velem. Szagolja a szoba levegőjét és beteges mosollyal megjegyzi, hogy "már megint morzsolgatod a kis kopasz barackodat" ugye ...... Utálom ilyenkor.


Mindig szimatot fog

2015. nov. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!