Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megmondjam itthon, hogy a...

Megmondjam itthon, hogy a barátnőm egy kitartott lány? Már annyira elkeserít ez

Figyelt kérdés

Ő tavaly kezdte az egyetemet, én májusban fogok érettségizni. A szüleim mindig azzal jönnek, hogy miért nem tudok olyan lenni, mint a legjobb barátnőm, hiszen az egyik legjobb egyetemre jár, mellette dolgozik és rendben van az élete, míg én azt sem tudom 100%-ra, mit szeretnék jövő szeptembertől tanulni. De a barátnőm előadja mindig anyáék, hogy ő mennyire rendes életet él, mennyit tanul és dolgozik, hogy a szülei ne adjanak neki pénzt, mikor ez nem így van. Egy órát sem dolgozott egész életében, hanem összejött valami pénzes pasival Pesten, aki bombázza ajándékokkal, meg fizet neki mindent, a lakástól kezdve az öltözködéséig. Mert nem diákmunkából jut neki 130 ezer egy pár cipőre...

Ez nem zavar, mert amúgy imádom, bármikor számíthatok rá és segít, amikor csak tud. Csak apáék már megőrjítenek ezzel és legszívesebben az arcukba kiabálnám az igazságot, hogy befejezzék ezt és lássák, a legjobb barátnőm nem egy szent.

De félek, hogy akkor nem fogják így kedvelni, kevésbé engednének el vele mindenhova.

Mit tegyek? :/


2015. nov. 14. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Ne mondd el. Annál rosszabb nincs, mikor az ellenkezőjével szekálnak, hogy mekkora egy riherongy a barátnőd. Nálam volt rá példa, és nagyon rossz volt. Nem is vihettem haza őt, pedig rendes lány volt.
2015. nov. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

És a szüleid tényleg elhiszik, hogy diákmunkából, pláne az egyik legjobb egyetem mellett, ilyen életszínvonalat lehet elérni? Pláne egy elsőévesnek? :-) Ne haragudj, de ez nem vall túl sok józan észre.

Én elmondanám, ha sokat csesztetnének ezzel, bár szinte biztos, hogy utána eltiltanának tőle. Viszont ha elkerülsz otthonról, mert továbbtanulsz, nem felügyelhetik minden lépésedet.

Más kérdés, hogy azért azt is átgondolnám, hogy egy hazug, álszent riherongyot miért is tartok a legjobb barátnőmnek...

2015. nov. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem is értem miért vagy vele....
2015. nov. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 rrrrrreennnnn ***** válasza:
56%

1-es,tényleg nagyon rendes làny lehetett.

Kérdező, neked is ugyanezt üzenem. Èn iyen rihével szòba sem àllnék, nemhogy a legjobb baràtnőmnek tartanàm. Madarat tollàròl, embert baràtjáròl...

2015. nov. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jaj, nem úgy a barátnőm... Lány vagyok én is és legjobb barátnők vagyunk évek óta.

Nem tudják anyáék, hogy egy cipő, ami rajta van, mennyibe kerül mondjuk. Meg azt sem, hogy egy nap alatt mennyit költ el "csak úgy".

2015. nov. 14. 11:44
 6/8 rrrrrreennnnn ***** válasza:
18%
Oké, a kérdésedből kiderült, hogy làny vagy...Nem vagyunk fogyik. Leírtam. Szòba sem àllnék vele. Nem tudnék baràtnőnek tartani ilyen rüfkét... Te értékrended. Igaz a közmondàs,.amit írtam. De hogy lehet az ilyenre a làny...rendes làny " kifejezést hasznàlni? Ha egy k..a rendes.
2015. nov. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó, de attól, hogy ezt elmondod nekik, mit vársz? Miben lesz jobb a te helyzeted? Ugyanúgy nem fogod tudni, mit akarsz tanulni/csinálni. Ugyanúgy nem lesz rendben az életed. Csak még azt is megtudják, hogy ilyen ócska emberekkel barátkozol... szerintem ezzel csak magad alatt vágnád a fát, de te tudod.

Többre mész azzal, ha eléjük állsz a terveiddel.

2015. nov. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%

az ő rossz döntéseitől te jobb leszel vagy hogy képzeled

nem másokkal kel foglakozni hanem a saját nyominger életeddel

2015. nov. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!