Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális 13éves...

Szerintetek normális 13éves vagyok és anyám nagyon félt és "vigyáz rám"?

Figyelt kérdés
Megkértem hogy hagy aludjak a barátnőmnél ő nem engedi meg,megkértem hagy menjek el egy barátnőmmel moziba de ő semmit sem enged meg..Szerintetek mit tegyek hogy valhova vagy valakihez elengedjen?
2015. nov. 25. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Például tanulj meg helyesen írni. (az nem indok, hogy telefonról írtál)
2015. nov. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Addig örülj amíg féltenek.
2015. nov. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Megértem anyádat, ha egy ilyen egyszerű kérdés írásakor elfelejtetted megírni a válasz szempontjából fontos tényt, azt, hogy fiú vagy lány vagy-e, akkor feltehetően egyéb vonatkozásokban is figyelmetlen és kevéssé összefogott vagy.
2015. nov. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Beszélj vele. Ha nem logikusan érvel, kommunikál, lépj le engedély nélkül.
2015. nov. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk rendszeres hogy a gyerekek itt vagy ott alszanak és hozzánk is jönnek mert ez nekem régen kimaradt! Viszont a lányom csak olyan bnőnél alszik eleve akikkel összejárunk tehát a szülők is jóban vannak.
2015. nov. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen,általában ez így szokott lenni. Hidd el, nem rosszat szeretne okozni neked ezzel! Lehet, hogy nem ismeri a barátnődet, nem tartja megbízhatónak esetleg és félt a rossz hatásoktól, ami olyan könnyen terjed manapság a fiatalok között. Beszélj vele, mond meg neki, hogy pontosan hová mennétek és mikor lennél várható, vagy mikorra menjen eléd, ha kínos, akkor egy olyan helyen várjon, ahol nem látnak meg a barátnőid. 20 éves lány vagyok,de 14 évesen még értem jött az édesanyám, mert finoman szólva sem volt valami biztonságos a környéke a plázának, ahol a barátnőimmel megnégtünk egy filmet. Piszkosul zavart, viszont ezt az esti órákban annyira nem bántam, mert kötöttek már belém még kissebb koromban is az utcán. Elmondom, hogy senkit nem érdekel, ha megütnek vagy szemtelenkednek veled. Nincs közösségtudat az emberekben, nem mernek közbeavatkozni..stb. Például nem régen, mikor a Deák térnél vártam a szerelvényt reggel, egy drogos férfi belefejelt a mellettem lévő falba és azt mondta, hogy adjak neki pénzt, jelzőkkel kiegészítve..meg kiabált is. Majdnem infarktust kaptam ijedtemben, elmentem onnan és szóltam az őrszolgálatnak,közben az az elmebeteg követett végig. Vállat rántott, hogy ő ezzel nem tud mit kezdeni, próbáljak elmenni. Senkit nem érdekelt, senki nem kelt a védelmemre! Volt ott pár ember, de úgy tettek, mintha nem láttak volna semmit! Az anyukád nem ok nélkül aggódik, mégha egy csöppet túlzásba is esik, érthető a mai beteg világban.

Mi lenne, ha áthívnád a barátnődet és kivennétek valami jó filmet,vennétek valami rágcsálnivalót, beszélgetnétek egyet..stb? Vagy, ha megbeszélnéd vele, hogy esetleg úgy elengedne-e, ha nem egyedül jönnétek haza, esetleg értetek jönne..vagy ilyesmi.

Sok sikert, és próbáld megérteni az anyukádat is!

2015. nov. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!